Spojte se s námi


Reality show

Kvíz: Máte přehled o českých reality show? Otestujte své znalosti

Někteří je milují, další nesnáší. Tématem dnešního kvízu jsou reality shows, a to ty české, které jsou mnohdy možná až na hranici snesitelného bizáru. Jak dobře se v nich vyznáte? Otestuje své znalosti, u kterých jste možná ani nevěděli, že je máte.

Publikováno

dne

Někteří je milují, další nesnáší. Dnešní kvíz je o reality show, a to těch českých, které jsou mnohdy možná až na hranici snesitelného bizáru. Jak dobře se v nich vyznáte? Otestuje své znalosti, o kterých jste možná ani nevěděli, že je máte.

Reality show jsou oblíbenou kratochvílí mnohých z nás. Mnohdy je řadíme mezi své „Guilty pleasure“, rádi se koukáme, ačkoliv to před mnohými tajíme, jelikož se bojíme odsouzení.

Tak či tak, pravidelně trhají rekordy, a to i ty české, které stále drží určitou hranici bizáru. Právě o nich je dnešní kvíz, který jsme připravili ve spolupráci s kanálem Svět kvízů, kde se zaměříme na některé reality show, které se vysílají, popřípadě vysílaly, na českých televizích.

Kvíz má deset otázek a na zodpovězení máte 10 sekund. Zároveň si ale můžete vybírat ze čtyř možných odpovědí a pokud máte všeobecný přehled, máte šanci posbírat poměrně velký počet bodů.

Kvíz

Jaké reality show nabídl rok 2023 a na které se můžeme těšit v roce 2024?

Začátek roku byl plodný díky druhé sérii Survivoru, ve které opět startovaly známé osobnosti. Diváky bavil Petr Švancara, Kateřina „Kundosaki“ Klinderová či Václav Matějovský.

Z výhry se radoval Tomáš Weimann, který byl vynikající v soutěžích i samotné hře. Napodobil tím Vladimíra Čapka, který slavil vítězství v první sérii.

Následoval Love Island, který si opět získal spíše mladší publikum. Na Kanárských ostrovech jsme viděli spoustu zvratů, mnohé páry ovšem držely takřka od začátku a příliš nových bombshells se nedokázalo udržet.

Krátce po Love Islandu startoval Big Brother, jehož pokračování jsme se dočkali po 18 letech. Aktuálně se blíží ke konci. Již tuto sobotu se dozvíme vítěze, který se svou rodinou či kamarády po dlouhé odmlce oslaví pohádkovou výhru.

V roce 2024 je přislíbený návrat Survivoru, který nezvykle započne až ve druhé polovině února. Aktuálně čekáme na oznámení účastníků, i když už se některá jména na sociálních sítích skloňují. Těšit se v tomto roce můžeme i na velice oblíbenou soutěž StarDance.

Zdroj: Wikipedia, TV Nova, Svět kvízů

Oblíbené