Spojte se s námi


Různé

Love Island 2024 | Vše o této oblíbené reality show!

Reality show Love Island má v České republice a na Slovensku značný úspěch, a tak není divu, že produkce pravděpodobně tuto soutěž uspořádá i v dalším roce. Love Island 2024 slibuje velice zajímavou podívanou. Co divákům další řada této reality show nabídne?

Publikováno

dne

Reality show Love Island má v České republice a na Slovensku značný úspěch, a tak není divu, že produkce pravděpodobně tuto soutěž uspořádá i v dalším roce. Love Island 2024 slibuje velice zajímavou podívanou. Co divákům další řada této reality show nabídne?

Love Island 2024 se bude vysílat z prostředí luxusní vily na Kanárských ostrovech. Jedná se již o čtvrtou řadu tohoto oblíbeného formátu, přičemž produkce se bude snažit do této řady opět vnést spoustu novinek.

Kdy a kde se bude vysílat Love Island 2024

Love Island obvykle startuje na začátku září a nejinak by tomu mělo být i nyní. A ke změně nedojde ani u televizní stanice, na které bude tato reality show běžet. Love Island 2024 bude přenášet TV Nova, Nova Fun a pochopitelně i Voyo. Právě Nova se může pyšnit velkým počtem reality show, které na svých televizních stanicích přenáší. Jako příklad můžeme uvést třeba show Big Brother nebo Survivor.

Účastníci Love Island 2024

Do premiéry této reality show ještě zbývá několik měsíců, a tak není divu, že Nova ještě neoznámila složení účastníků. Všechny soutěžící doplníme hned, jakmile je oznámí produkce této show.

Ke změně nemá dojít ani u moderátorů. Pořadem by měla opět provázet Zorka Hejdová společně s Václavem Matějovským. Nova tak opět vsadí na osvědčenou dvojici, která je u diváků velice oblíbená.

O co účastníci soutěží?

Love Island je především pořadem o hledání lásky. Soutěžící se tak v prostředí vily snaží najít svou spřízněnou duši, přičemž během svého pobytu plní řadu úkolů. Právě ty otestují stabilitu vztahu všech účastníků. S účastí v reality show se neoddělitelně pojí také nárůst popularity. Většina účastníků tímto způsobem nastartovala svou kariéru v showbyznysu. A aby toho nebylo málo, nejlepší pár si na konci show odnese peněžní výhru ve výši 2 000 000 Kč.

Vše ale není tak jednoduché. Vítězný pár totiž po vyhlášení výsledků obdrží dvě obálky, přičemž v jedné z nich je ukrytá pohádková výhra. Ten, který si vysoluje obálku s penězi, se poté rozhodne, zda si výhru sám ponechá, nebo se o ni rozdělí se svým partnerem. Zatím se ale nestalo, že by si vítěz soutěže výhru ponechal jen pro sebe.

Vítězové Love Islandu

Zatím byly odvysílány tři řady Love Islandu. V úvodní řadě zvítězila Laura Chrebetová se svým partnerem Martinem Kulhánkem. Ve druhé sérii se pak radovala z výhry Denisa Valová a Kryštof Novák. Prozatím poslední řadu pak ovládla Mária Glatzová s Christopherem Jiroutem.

Všechny vítězné páry jsou aktuálně stále spolu, což kromě samotných vítězů může těšit i produkci pořadu. Právě ta vybírá účastníky soutěže tak, aby měli největší šanci na nalezení lásky právě v soutěži.

Love Island 2024: Další informace

Produkce sice doposud neoznámila konání další řady Love Islandu, nicméně vzhledem k úspěchu celého formátu v Česku a na Slovensku je více než pravděpodobné, že o úspěšnou reality show nepřijdeme ani v roce 2024. Na webových stránkách televize Nova navíc můžete vyplnit přihlášku do castingu. Už to lecco napovídá. Na oficiální oznámení premiéry si ale musíme ještě počkat.

Článek je postupně aktualizovaný. Informace v něm aktualizujeme ihned, jakmile je zveřejní produkce soutěže. Nezapomeňte se k nám proto jednou za čas vrátit, aby vám žádné novinky neunikly.

Oblíbené