Spojte se s námi


Různé

Survivor 2024 | Vše o této oblíbené reality show!

Ani v tomto roce nebudou televizní fanoušci ochuzeni o tuto oblíbenou reality show. Survivor 2024 slibuje velice zajímavou podívanou, která má v mnohém předčít předchozí řady. Co divákům třetí řada Survivoru nabídne?

Publikováno

dne

Ani v tomto roce televizní fanoušci nepřijdou o tuto oblíbenou reality show. Survivor 2024 slibuje velice zajímavou podívanou, která má v mnohém předčít předchozí řady. Co divákům třetí řada Survivoru nabídne?

Survivor je reality show, kterou televize vysílají po celém světě. V divácky oblíbeném formátu soutěžící společně žijí na opuštěném ostrově a během toho plní úkoly, které jim přinášejí výhodu do hry.

Soutěžící společně na jednu stranu usilují o přežití na pustém ostrově, na druhou stranu se navíc mezi sebou postupně vyřazují, což do celé hry vnáší velmi silný psychologický aspekt. Vyhrává ten, který na ostrově zůstane až do konce.

Kdy a kde se bude vysílat Survivor 2024

Projekt Survivoru v České republice zastřešuje televize Nova. Na této stanici, a pochopitelně i na Voyo, bude Survivor přenášen i v roce 2024. Konání třetí řady této reality show již potvrdila i samotná Nova a stanovila termín premiéry na 27. února. Je tak jasné, že o oblíbenou soutěž letos nepřijdeme.

Právě Nova je známá přenášením několika show. Kromě Survivoru se jedná například o reality show Big Brother nebo Love Island.

Survivor se objeví na televizních obrazovkách již 27. února, tedy o měsíc později než jsme byli zvyklí. Vysílat se bude opět na internetové televizi Voyo, na obrazovkách TV Nova a Markíza uvidíme první díl 5. března.

Survivor 2024: Účastníci

Na složení účastníků před soutěží patřičně nalákal moderátor Ondřej Novotný. „Diváci se mohou těšit na nejsilnější jména, která jsme kdy měli, co se týká známosti. Bude tam určitě i pár jmen, která rozdělují společnost a zahýbou s ní, takže si to minimálně na začátku užijí hodně,“ uvedl k účastníkům. A rozhodně se nemýlil.

Stejně jako v minulých letech, i nyní bude jeden kmen složen ze známých osobností, druhý pak bude složen z běžných lidí. Na ostrov zamíří hvězdy v čele se Samuelem „Pirátem“ Krištofičem, Rachel Karnižovou, Sebastianem Navrátilem nebo Martinem Mikyskou.

Potvrzené složení kmene Titánů

Potvrzené složení kmene Lovců

  • Michale Skalický
  • Jack Hamid
  • Veronika Sandholzová
  • Filip Křížek
  • Nikola Kotábová
  • Jana Zicklerová
  • Martin Husár
  • Iva Skupník
  • Kristina Alexandra Hrbková
  • Tomáš Rys

Další jména

Seznam účastníků je již kompletní. Rachel Karnižová by s Jakubem Bínou dle všeho měli přijít na ostrov v průběhu hry a zamíchat pořádně kartami. Z toho důvodu zatím nejsou zařazení k žádnému z kmenů

Pravidla soutěže Survivor Česko & Slovensko

Soutěžící ještě před začátkem soutěže produkce rozdělí do dvou (případně do tří) kmenů. Produkce pak do života účastníků na ostrově nikterak nezasahuje. Hráči si tak musejí sami obstarat jídlo, postavit přístřešek a celkově se o sebe postarat v izolaci na opuštěném ostrově. Výjimkou jsou pouze soutěže, v rámci kterých mohou kmeny pro sebe vybojovat důležitou výhodu.

Rozhodující pro průběh soutěže jsou kmenové rady, ve kterých soutěžící se svého středu vybírají jednoho účastníka, jenž ze soutěže vypadne. Takhle se postupuje až do závěru soutěže, kde členové poroty (vyřazení členové) vyberou celkového vítěze soutěže. Vítěz pak obdrží odměnu 2,5 milionu korun.

Vítězové Survivoru

Reality show Survivor měla v Česku a na Slovensku prozatím dvě řady. V té první se z celkového vítězství radoval Vladimír Čapek, jenž ve finálovém hlasování porazil Veroniku Přikrylovou o sedm hlasů. Druhou řadu pak ovládl Tomáš Weimann. Ten porazil Martina Konečného o pouhý jeden hlas.

Za zmínku pak stojí ještě Robinsonův ostrov, jenž se na Nově vysílal ještě dříve, přičemž tato reality show stála na zcela stejném základu jako Survivor. Robinsonův ostrov měl dvě řady, přičemž v první zvítězil Marek Orlík, ve druhé pak Martin Složil.

Článek je postupně aktualizovaný. Informace v něm aktualizujeme ihned, jakmile je zveřejní produkce soutěže. Nezapomeňte se k nám proto jednou za čas vrátit, aby vám žádné novinky neunikly.

Oblíbené