Spojte se s námi


Novinky

Jack zažívá velké zklamání! Jako poslední se dozvídá cennou informaci. Veronika zjišťuje, že spojenectví s Bandurkem nebyla dobrá volba

Po druhém souboji o odměnu, kterou nakonec vyhráli znovu Lovci, se Mikýř, Jana, Pirát a Jack setkávají u ohně, aby si popovídali o možných budoucích aliancích. Během toho ale Jack dostává informaci, kterou rozhodně nečekal.

Publikováno

dne

Po druhém souboji o odměnu, kterou nakonec vyhráli znovu Lovci, se Mikýř, Jana, Pirát a Jack setkávají u ohně, aby si popovídali o možných budoucích aliancích. Během toho ale Jack dostává informaci, kterou rozhodně nečekal.

Veronika mu nepřiznala skrytou imunitu

Během povídání u ohně Jack zjišťuje, že byl Veronikou oklamaný, lhala mu. „Těžko se Veronice věří, protože když ona získá imunitu, tak říká, že ji zakope,” ozve se Pirát, a Jack už se pomalu ztrácí. „Po 30 dnech tu imunitu stále někde vykopává,” pokračuje bojovník.

„Ona pořád chodí hledat další půlku, která by jí byla úplně k ničemu,” přidává se Mikýř. „Protože už jednu v podstatě ztratila,” směje se, zatímco Jack jen nechápavě kroutí hlavou. „Cože, co?” ozývá se vedle Jany z úst Jacka. „Veronika tady nějakou našla?”

„Ne, Veronika dostala imunita na prvním setkání s Pirátem,” vysvětluje mu Jana, a s jejími slovy diváci zároveň vidí, jak to vypadalo, když se Veronika s Pirátem setkala. „Víš, jak jsme odjeli na tu první misi, já a Veronika,” doplní trenérku Pirát, a Jack se nestačí divit. 

V tu chvíli se rozesměje Mikýř, který se Jacka zeptá, jestli to opravdu nevěděl. Jack skutečně nemá o darované imunitě tušení, což ho zcela logicky naštve a pochopí, že mu Veronika lhala a navíc ho velmi zklamala. „Všichni to věděli, to přece musíš vědět,” nevěří Pirát.

Od Veroniky je to tvrdá hra, pro Jacka bylo zjištění zklamáním

Mikýř na kameru přiznává, že netušil, že Verča hraje takhle tvrdou hru. „Ona neřekne svoje tajemství svému největšímu aliančnímu spojenci hned po Bandurkovi,” svěřuje se. Pirát si přisazuje: „Ale co nevíš, alespoň nezapomeneš,” a v tu chvíli už se smějí všichni, kteří kolem Jacka sedí.

Pro Jacka je to velké překvapení, které bude muset po tolika dnech strávit. „Ona je se mnou od začátku a pořád mi tvrdí, že mi říká pravdu,” hájí se hotelový manažer. „Já jsem úplně naivní, co se tohoto týče.” „To je jako načapat manželku při něčem,” srovnává Mikýř. „Slovo důvěra v Survivoru neexistuje,” ukončuje debatu Jack s tím, že je velmi zklamaný.

Veronika si to s Jackem jde vyřídit hned po tom, zklamaně odchází od ohně. „Co je? Ty se chováš jako kdyby se něco stalo, jako by někdo umřel,” říká Jack, který se hrabe v zemi. „Mám tady jednu věc, kterou ti musím říct,” sděluje Verča s roztřeseným hlasem. Obává se právem, že zklame Jackovu důvěru, pokud mu to řekne.

Veronika se obává o své místo v kmeni, zkouší hrát na city

Veronika se přizná, že ji mrzí, že Jackovi hned neřekla o skryté imunitě. „Opravdu mě to ranilo, viděla jsem na něm, že je zklamaný,” svěřuje se Veronika. „On je duše, která by se tady obětovala pro ostatní.” Zároveň Jacka prosí, ať si nechá svůj čas a celou situaci vstřebá. Nechce, aby se obrátil proti ví, protože si dobře uvědomuje, že pomalu, ale jistě ztrácí své místo u Lovců.

Jack si myslí, že to byla Veroniky taktika, což ale studentka odmítá. „Kdybych mohla napsat Bandurka, napíšu Bandurka, jenže on měl v tu chvíli imunitu,” vysvětluje své chování Verča. Vypadá to, že Jackovi nejvíce vadí, že Bandurko o skryté imunitě věděl dříve než on. 

„Uvědomila jsem si tu spoustu věcí, hlavně po tom switchi. To, že jsem dala dohromady s člověkem, kterého tady každý nesnáší, tím je Bandurko. Já jsem si tím vytvořila obrovský červený kříž na svých zádech,” přemýšlí Veronika nad tím, jak bude ve hře dál postupovat.

Podřezala si Veronika pod sebou větev? Jak se bude dál vyvíjet její vztah s Jackem? Zkouší to hrát na svou naivitu a mladou nerozvážnost, ale pochodí s tím u ostatních? Jana s Nikolou mají jasno, nejsou hloupé, a Veroniku si k tělu rozhodně pouštět nechtějí…

Zdroj: TV Nova, Redakce

Oblíbené