Spojte se s námi


Filmy a seriály

Vybrali jsme ty nejlepší komedie za poslední rok

Zažijte smíchem nabitou jízdu přes hranice kultury a humoru s nejlepšími světovými komediemi. Od klasických komických mistrů po moderní špičkové tvůrce, tyto filmy nezklamou vás, kteří toužíte po nekonečné zábavě. S nespočtem vtipů, brilantních hereckých výkonů a jedinečných scénářů vás tyto komedie nejen rozesmějí do slz, ale také vám nabídnou nezapomenutelný pohled na svět plný absurdity a radosti. Vychutnejte si každý okamžik, kdy humor překračuje hranice a spojuje lidi napříč kulturami a epochami, přinášejíc vám nezapomenutelný smích pro všechny generace.

Publikováno

dne

Zažijte smíchem nabitou jízdu přes hranice kultury a humoru s nejlepšími světovými komediemi. S nespočtem vtipů, brilantních hereckých výkonů a jedinečných scénářů vás tyto komedie nejen rozesmějí do slz, ale také vám nabídnou nezapomenutelný pohled na svět plný absurdity a radosti. Vychutnejte si každý okamžik, kdy humor překračuje hranice a spojuje lidi napříč kulturami a epochami, přinášejíc vám nezapomenutelný smích pro všechny generace.

Invalida

Invalida je slovenská nekorektní černá filmová komedie. Film vypráví retrospektivně příběh opraváře Lacka, kterému se kvůli mafii začal sypat život pod rukama. Doprovázen svým novým přítelem Gabem, romským dobrákem, se rozhodne mafii postavit.

Podle reakcí kritiky i diváků na Slovensku měl film velký úspěch. Někteří se vyjadřovali ve smyslu, že jde o nejlepší slovenský film v posledních letech a zazněl i názor, že je to vůbec nejlepší komedie, která vznikla na Slovensku po roce 1989.

Nic ve zlým

Excelující Jennifer Lawrence v roli Maddie Maddie si myslí, že našla odpověď na své finanční problémy, když objeví zajímavý inzerát: bohatí rodiče hledají někoho, kdo by “se dal dohromady” s jejich introvertním devatenáctiletým synem Percym a pomohl mu ven z jeho ulity, než odejde na vysokou školu. Plachý Percy se však ukáže být větší výzvou, než čekala, a čas se krátí. Má jen jedno léto na to, aby z něj udělala muže, nebo přijde o všechno. Lawrenceová je v komediálním filmu sexy a zábavná, proto se snímek zařazuje mezi nejlepší komedie roku 2023.

Šampióni

Woodyho Harrelsona budete v této komedii milovat. Jako kontroverzního basketbalového kouče, který ovšem po řadě průšvihů skončí v NBA a musí vykonat veřejně prospěšné práce. Což v jeho případě znamená trénovat basketbalový tým složený z mentálně postižených. A samozřejmě během toho zjistí, že možná nemusí být takovým parchantem, kterým byl dosud. Tahle sportovní komedie určitě stojí za zhlédnutí.

Holky na tripu

Tato komedie je tak trochu jako Pařba ve Vegas v holčičí verzi. Ale není o nic méně zábavná. Čtyři Američanky asijského původu se vydají do Asie pátrat po biologické matce jedné z nich. Zabalily si s sebou ale všechnu smůlu, kterou mohly, a jejich dobrodružství bude jeden velký průšvih. Kdo ví, nakonec ho ale možná i přežijí. Po cestě je samozřejmě čeká spousta vtipných situací.

Možná řeknu ano

Michelle a Allen tvoří pár. Jednoho dne se mladí lidé rozhodnou pozvat své rodiče na večeři a svěřit se jim se svým záměrem vzít se. Večer však vůbec neprobíhá podle plánu: ukáže se, že rodiče se dobře znají z minulosti, což vede ke zcela protichůdným názorům na plánovaný sňatek. Film má skvělé herecké obsazení. V hlavních rolích hrají Emma Roberts, Luke Bracey, Susan Sarandon, Diane Keaton, Richard Gere a William H. Macy.

Muž jménem Otto

V této dramatické komedii hraje Tom Hanks bručouna, který po smrti manželky ztratil smysl života a je jen na všechny protivný. Až jednoho dne se vedle něj nastěhuje mladá rodina, díky které začne zase žít. Otto se tak seznámí s Marisol, která ho vyzve vidět věci jinak, a vznikne tak neočekávané přátelství, které mu změní život. Dojemný a vtipný příběh o lásce, ztrátě a životě ukazuje, že rodinu lze najít na zcela neočekávaných místech.

80 For Brady

Sportovních komedií není nikdy dost! V této se čtveřice kamarádek (Sally Field, Glynn Turman, Jane Fonda a Rita Moren) vydává na Super Bowl, kde se chce setkat se svým idolem, hráčem Tomem Bradym. Dámy, které místo odpočívání v důchodu lítají po place, ve snímku předvádějí neskutečné výkony!

Dicks: The Musical

Dvojčata Craig (Josh Sharp) a Trevor (Aaron Jackson) jsou jednovaječná dvojčata, která byla oddělena po narození a každého z nich vychovával jeden rodič. Začnou pracovat ve stejné firmě, seznámí se, zjistí, o co jde, a vymění se ve svých domovech. Jak dopadne jejich snaha dát rodiče znovu dohromady? 

Námět je sice známý už z roku 1998, kdy Lindsay Lohan hrála dvojroli ve filmu Past na rodiče, ale to ničemu nevadí. V novém podání je to mnohem bláznivější! Tento muzikál vás chytne za srdce a zaručeně vás rozesměje.

Zdroje: IMDb.com ,  čsfd.cz , filmadoba.eu

Oblíbené