Spojte se s námi


Celebrity

Představení účastníků Survivoru: Yenifer Cao patří mezi nejinspirativnější ženy na Instagramu

Yenifer Cao, přezdívaná jako Yeni Cao, je soutěžící v reality show Survivor 2024. Patří do VIP kmene Titánů, který má červenou barvu. Drobná dívka co má na TikToku skoro čtvrt milionu sledujících se ve světě jen tak neztratí.

Publikováno

dne

Yenifer Cao, přezdívaná jako Yeni Cao, je soutěžící v reality show Survivor. Patří do VIP kmene Titánů, který má červenou barvu. Drobná dívka, co má na TikToku skoro čtvrt milionu sledujících, se ve světě jen tak neztratí.

Instadívka Yenifer Cao

Yenifer Cao je influencerka a herečka. Její příspěvky jsou obohaceny jejím jedinečným humorem, který nechybí v žádném videu. Navíc přichází jako svěží vítr, který udává nový směr dnešní generaci.

Také jste ji mohli vidět například v seriálu Boží mlýny nebo reality show Zlatá mládež a MasterChef.

Má vietnamský původ, ale za svůj domov považuje Česko. V životě to neměla vždy úplně lehké, ale teď je znovu odhodlaná postavit se novým výzvám. Pravidelně cvičí jógu, která se jí při plnění fyzicky náročných úkolů v Survivoru určitě hodí. 

Překážek se nebojí

V České republice žije tahle dáma už od svých desíti let. Předtím ale nežila ve Vietnamu, jak by si mnozí mohli myslet. Narodila se v Německu. Kvůli svému asijskému vzhledu se na škole setkala s nepříjemnou šikanou a mnohokrát se musela postavit sama za sebe. 

To se jí teď rozhodně bude hodit. A možná už tehdy snila o netradičním dobrodružství v divočině. Nebo právě naopak?

Yenifer Cao je silná osobnost

V poslední době si Yenifer Cao dala za cíl hlavně poznat sama sebe. Kvůli tomu se dokonce odstěhovala z Česka a žila nějaký čas v zahraničí. Bohužel s úspěchem se často pojí hejty od fanoušků. Jak tyto záležitosti Yeni řeší? „S haters se vyrovnávám tak, že si buď nečtu vůbec komentáře, a když už si je přečtu a opravdu mě uráží, tak daný účet blokuju.‘‘

Čestná intrikánka

Nenechte se ale zmást její roztomilostí. Když něco chce, dokáže si to prosadit. Přiznává, že je manipulativní, ale ne za každou cenu. Pokud by to mělo někomu ublížit, tak se raději stáhne. Její strategií na přežití je být sama sebou, být přátelská a čestná k lidem, kteří se stejně chovají k ní samotné.

Zdroje: Tv.nova.cz , extra.cz , edna.cz              

Oblíbené