Spojte se s námi


Celebrity

Na které slavné osobnosti se můžeme těšit v letošní řadě StarDance? Nebudou chybět herečky, herci, spisovatelé ani sportovci

Oblíbená taneční soutěž StarDance se letos na podzim opět vrátí na obrazovky České televize a diváci už nyní vědí, na jaké celebrity se mohou těšit. Najdete si mezi desítkou soutěžících i vy své favority?

Publikováno

dne

Oblíbená taneční soutěž StarDance se letos na podzim opět vrátí na obrazovky České televize a diváci už nyní vědí, na jaké celebrity se mohou těšit. Najdete si mezi desítkou soutěžících i vy své favority?

Lucie Vondráčková

Letos si taneční boty ve StarDance nazuje oblíbená zpěvačka Lucie Vondráčková, která v poslední době zažívá poměrně těžké časy, a to kvůli svému účinkování v seriálu Ulice. Její postava je vyloženě negativní a někteří lidé nedokážou rozlišit mezi realitou a fikcí a v internetových diskuzích a v komentářích na jejích sociálních sítí ji častují urážkami.

Filip Blažek

Pamatujete si na pohádku Nesmrtelná teta, ve které měl Filip Blažek dlouhé kudrnaté vlasy a vypadal jako princ? Od té doby sice uběhlo již více jak 30 let, ale herec má stále charisma a divačky se rozhodně mají na co těšit.

Marta Dancingerová

Herečka Marta Dancingerová na sebe upoutala pozornost zejména díky účinkování v seriálu Kukačky. Zahrála si ale také ve Zlaté labuti a v roce 2022 vydala knihu pro děti s názvem Nikolas a tajemství Snozemě.

Patrik Hartl

Jeden z nejznámějších současných českých spisovatelů Patrik Hartl tráví většinu svého času u notebooku, ale jakmile vyjde do společnosti, stojí to za to. Jeho typický smích totiž nelze přeslechnout.

Jana Paulová

V letošním ročníku StarDance se objeví také herečka Jana Paulová, která potvrzuje, že věk je skutečně pouze číslo. Zkoušky s tanečním partnerem naruší její rutinu skládající se z účinkování v divadle a natáčení filmů.

Oskar Hes

Pokud jste viděli film Bratři, jistě vás nepřekvapí, že ČT oslovila také herce Oskara Hese, který ztvárnil kontroverzní postavu Josefa Mašína. Uvidíme, jak si povede na tanečním parketu.

Chili Ta

Nejprve ji diváci mohli spatřit v show Masterchef, poté v reality show Survivor a nyní je z ní úspěšná influencerka. Chili Ta je sympatická kuchařka, hráčka amerického fotbalu a umí si udělat srandu i sama ze sebe. 

Jiří Ježek

Mezi deseti tvářemi slavných osobností spatří na podzim diváci České televize také cyklistu Jiřího Ježka. Ten se řadí vůbec k těm nejúspěšnějším cyklistům na paralympijských hrách a doma má velkou sbírku medaií.

Martina Ptáčková

Nebude chybět ani profesionální sportovkyně. Tou bude Martina Ptáčková, která je šampionkou bojových sportů. Přestože sport je její vášní, tanec je pro ni zcela neznámou disciplínou.

Ondřej Ruml

Zpěvák Ondřej Ruml se na obrazovkách poprvé objevil v roce 2008 v soutěži X Factor, kde skončil na druhém místě. Od té doby se jeho pěvecká kariéra rozjela naplno. Na svou účast ve StarDance se těší, protože se jedná o jeho oblíbený pořad. 

Které z deseti známých osobností budete na podzim u televizní obrazovky držet pěsti a kdo si podle vás povede nejlépe?

Zdroje: Instagram, Novinky.cz, iDnes.cz

Oblíbené