Spojte se s námi


Celebrity

Účastníci Survivoru: Ornella Koktová není žádná křehká květinka, diváky může překvapit

Od doby, kdy jméno tehdy devatenáctileté Ornelly Štikové rezonovalo českým bulvárem, uběhlo již poměrně hodně času. Od té doby se z blondýny stala bruneta a také manželka a matka tří dětí. Čím může Ornella Koktová překvapit diváky nové řady reality show Survivor Česko & Slovensko?

Publikováno

dne

Od doby, kdy jméno tehdy devatenáctileté Ornelly Štikové rezonovalo českým bulvárem, uběhlo již poměrně hodně času. Od té doby se z blondýny stala bruneta a také manželka a matka tří dětí. Čím může Ornella Koktová překvapit diváky nové řady reality show Survivor Česko & Slovensko?

Milostný trojúhelník, maturita a těhotenství

Když se řekne jméno Ornella Koktová, snad každému vytanou na mysli stránky českých bulvárních plátků, které plnil milostný trojúhelník Ornelly Štikové, Josefa Kokty a Gábiny Partyšové.

V době, kdy se Ornella dostala poprvé do hledáčku veřejnosti, totiž maturovala, udržovala milostný poměr s Pepou Koktou a navíc byla těhotná. Synovi Quentinovi je nyni již 11 let, Ornella a Pepa stále tvoří pár a narodily se jim další dvě děti. 

Ornella Koktová influencerkou, manželkou a podnikatelkou

Manželství Ornelly a Pepy je, jak se zdá, šťastné a pevné. Kromě výchovy dětí se ale třicetiletá Ornella věnuje také jízdě na koni, ráda lyžuje a je z ní úspěšná podnikatelka a influencerka.

Proč kývla na účast v pořadu Survivor Česko & Slovensko?

Do Survivoru se podle svých slov přihlásila proto, aby zažila pořádné dobrodružství. V životě si ho totiž prozatím moc neužila, neboť se brzy usadila a měla děti. Soutěž je pro ni synonymem nebezpečí a rozhodně je to pro ni také velkou výzvou. Stala se tak jednou z účastnic této oblíbené soutěže.

Čeho se Ornella Koktová na ostrově nejvíce bojí a co ji bude scházet?

Reality show Survivor je přirovnávána k těm nejtěžším a nejdrsnějším vůbec, protože jsou v ní soutěžící vystaveni nedostatku jídla a čelí také značnému nepohodlí. Právě z hladu má Ornella největší hlad. Jak sama přiznává, je závislá na sladkém, takže bude mít nejspíš pořádný absťák.

V kombinaci se špatným počasím se tak mohou diváci těšit na její vzteklé já, které se prodere na povrch. Kromě toho ji děsí i představa chybějícího toaletního papíru. Samozřejmě se ji bude nejvíce stýskat po rodině, protože s dětmi je zvyklá trávit hodně času. 

Co se dá od ní očekávat?

Sama si je dobře vědoma toho, že těžko přijímá rozkazy od druhých, ale pokusí se být týmovým hráčem. Podle manžela je střelec a dobrodruh, s čímž ona naprosto souhlasí. Pepa Kokta doufá, že si jeho žena své účinkování v soutěži užije a trochu se i vybouří.

Čím Ornella diváky překvapí?

Mnoho lidí má o Ornelle mylnou představu, zejména kvůli jejímu mediálnímu obrazu. Jak sama přiznává, lidé jsou většinou příjemně překvapeni tím, že je normální ženská. Také dodává, že rozhodně není z cukru. 

Letošní ročník soutěže Survivor Česko & Slovensko nabídne zajímavé a kontroverzní tváře a dá se očekávat, že se bude rozhodně na co dívat.

Zdroje: TVnova.cz, iDnes.cz, Instagram.com

Oblíbené