Spojte se s námi


Reality show

Rachel Karnižová – Survivor 2024. Kdo je tato kontroverzní Slovenka, která bude všem hrát na nervy?

Jednou z hlavních tváří reality show Survivor Česko & Slovensko 2024 bude Rachel Karnižová. Mladá influencerka výrazně rozvíří vody a rozdělí fanoušky na dvě skupiny. Buď ji milujete, nebo nesnášíte. Kdo ale Rachel vlastně je a čím se proslavila?

Publikováno

dne

Rachel Karnižová bude jednou z hlavních tváří reality show Survivor Česko & Slovensko 2024. Mladá influencerka výrazně rozvíří vody a rozdělí fanoušky na dvě skupiny. Buď ji milujete, nebo nesnášíte. Kdo ale Rachel vlastně je a čím se proslavila?

Kdo je Rachel Karnižová?

Rachel Karnižová (23) je influencerka a módní návrhářka. V minulosti byla finalistkou Miss Universe a ukázala se v několika reality show. Slavná je i díky své prostořekosti, když ji nevadí mluvit narovinu i o intimnostech, kde si rozhodně nebere žádné servítky.

Kauza s bývalým partnerem

V první polovině minulého roku slovenská influcencerka obvinila svého expartnera a moderátora Tomáše Drahoše (Tommy Kotty) ze znásilnění. Ten to rázně popřel, ačkoliv přiznal, že se pod vlivem alkoholu dopustil domácího násilí.

Love Island

Rachel se zúčastnila reality show Love Island 2023, kde byla jednou z nejvýraznějších postav. Vydržela od začátku do konce, přičemž po většinu doby byl jejím partnerem tehdy dvaadvacetiletý Claude Lhotecký.

S tím se spojila až v průběhu a Claude od ní na určitou dobu odešel, ovšem temperamentní Slovenka jej neustále přitahovala a nakonec spolu vydrželi i po show. V závěru měsíce ledna ale jejich vztah skončil.

Rachel Karnižová a Survivor

O příchodu Rachel do Survivoru se spekulovalo delší dobu a rozchod tyto informace v podstatě potvrdil. TV Nova jejím angažováním udělala skvělý krok a je jisté, že nás z její strany čeká velká show.

Fanoušci se rozdělí na ty, kteří ji milují a na ty, kteří ji nemohou vystát. Právě takto kontroverzní postava je potřeba v každé reality show a je otázkou, jak její společnost budou snášet soukmenovci.

Rozhodně bude jedním z adeptů na brzké vyřazení, protože už Love Island ukázal, že vydržet s ní v jedné místnosti není snadné ani když máte neomezený přísun jídla. Jaké to s ní bude bez něj je otázkou, na kterou brzy dostaneme odpověď.

Zdroj: eXtra, TV Nova

Oblíbené