Spojte se s námi


Reality show

Survivor 2024 představí nejsilnější jména v historii soutěže, slibuje moderátor Ondřej Novotný

Survivor 2024 začne již za pár dnů, a tak fanoušci této reality show netrpělivě vyhlížejí jména, která se v soutěži představí. Tvůrci soutěže se snaží jména soutěžících pečlivě střežit, moderátor Ondřej Novotný však láká na velké hvězdy.

Publikováno

dne

Survivor 2024 začne již za pár dnů, a tak fanoušci této reality show netrpělivě vyhlížejí jména, která se v soutěži představí. Tvůrci soutěže se snaží jména soutěžících pečlivě střežit, moderátor Ondřej Novotný však láká na velké hvězdy.

Survivor 2024 odstartuje na konci února

Začátek Survivoru je plánován na 27. února, přičemž jej jako první budete moci sledovat na platformě Voyo. Soutěžící na ostrově stráví více než 70 dní, bojovat o výhru budou v Dominikánské republice.

Stejně jako v předchozích řadách, i letos by proti sobě měly soutěžit dva týmy složené z běžných lidí a celebrit. Diváky zajímá právě složení týmu celebrit, to se však Nova snaží pečlivě střežit.

Survivor 2024: Účastníci

Není tajemstvím, že i v letošní řadě bude figurovat stálice soutěže, moderátor Ondřej Novotný. Právě ten se pro server Expres rozpovídal o účastnících nadcházející řady a diváky na její sledování řádně namotivoval.

„Diváci se mohou těšit na nejsilnější jména, která jsme kdy měli, co se týká známosti. Bude tam určitě i pár jmen, která rozdělují společnost a zahýbou s ní, takže si to minimálně na začátku užijí hodně,“ prozradil Ondřej Novotný.

Kdo ale tedy ze slavných osobností vlastně na pustý ostrov může zamířit? Dlouhodobě se spekuluje o Ornelle Koktové, jejíž rodinní příslušníci měli porušit mlčenlivost a propálit účast Ornelly v nové řadě Survivoru. Dále je pravděpodobná účast Rachel Karnížové, spekuluje se i o účasti Davida Vitáska.

Otázkou zůstává působení Samuela „Piráta“ Krištofiče. Ten zájem ze strany Novy měl vyvrátit, zároveň se však vyjádřil, že je fanouškem soutěže a účasti v ní by byl nakloněn. Pokud tak produkce soutěže pohotově zareagovala, můžeme se těšit i na tohoto bojovníka.

Je jasné, že praví soutěžící budou vybráni i z řad běžných lidí. Casting trval dlouhé čtyři měsíce, přičemž produkce mohla vybírat z deseti tisíc přihlášek. Bezmála tisícovka zájemců se pak dostala přímo do castingových kol.

Ať už bude jakékoli složení účastníků, je jasné, že vítěz si kromě titulu Survivora a slávy odnese také 2,5 milionů korun.

Zdroje: Nova, Expres

Oblíbené