Spojte se s námi


Celebrity

Od mikrofonu rovnou na izolovaný ostrov se přesouvá další z účastníků Survivoru Martin Mikyska

Velkým překvapením pro diváky drsné reality show Survivor Česko & Slovensko je známý český youtuber Martin Mikyska, alias Mikýř. V Survivoru chce dle jeho slov tropit zlo a bojí se, že vyvěrá jeho pravé já na povrch.

Publikováno

dne

Martin Mikyska, alias Mikýř, je velkým překvapením pro diváky drsné reality show Survivor Česko & Slovensko. V Survivoru chce dle jeho slov tropit zlo a bojí se, že vyvěrá jeho pravé já na povrch.

Začátky a následná popularita

Martin Mikyska se svým zvláštním charismatem začínal téměř s nulovou představou pro svou tvorbu. Začínal pouze s úpravou a zpracováním fotek a videí z různých druhů akcí. Díky nástupu Covidu-19 mu ale upadávaly zakázky a musel se porozhlédnout po něčem novém.

Prvním větším projektem se stal pořad na platformě YouTube, který nesl název Mikýřův prkenný přehled, kde se zaměřoval na osoby ze snowboardingu. Později si tohoto všiml Vilém Franěk z internetové televize MALL.TV, díky kterému začal nový pořad Mikýřova úžasná pouť internetem publikována jak na MALL.TV, tak na YouTube pod totožným názvem.

V tomto novém pořadu se spíš zaměřoval na kontroverzní osobnosti a dění na internetu. Především je ale celý formát zaměřený na bizáru, kritice a kauz influencerů. Nejvíce ho však baví bezpráví druhých lidí.

Martin Mikyska prorazil už ve snowboardingu

Mikýř se ve svých dětských letech věnoval snowboardingu. Již v 9 letech objížděl závody v České republice a ve 14 letech se dostal do juniorské reprezentace. Největší úspěch považuje soutěž na zimní univerziádě konané ve Španělsku. Mimo snowboardingu se v dětství věnoval i dalším sportům. I ve svých 30 letech neztrácí fyzičku ani dnes a tu se nebude bát využít v letošní řadě Survivoru.

Počátek myšlenky účastnit se Survivoru

Pro Mikýře je Survivor Česko & Slovensko ta nejlepší reality show, která ho se svými přáteli jako jedna z mála baví sledovat. „Již ve svých 19 letech jsem se svým kamarádem podal první přihlášku do Survivoru, která ale nevyšla,“ uvedl ve svém medailonku. Toto pro něj byla motivace se o to pokoušet dál.

Nakonec se tedy pokusil podat přihlášku do letošní 3. řady, která měla pozitivní výsledek. Po uznané přihlášce do Survivoru prozradil, že už začíná sledovat videa typu „Jak přežít v lese“, ale i tutoriály „Jak rozdělat oheň“. Kvůli Survivoru si dokonce nechal udělat své první tetování.

Co mu na ostrově bude nejvíce scházet?

Mikýřovi bude na ostrově nejvíce chybět jeho partnerka Nikola, se kterou je ve vztahu dva a půl roku a již od začátku spolu bydlí ve společné domácnosti. Jeho styl je jít do všeho naplno a hned. „Já jsem člověk, který nerad ztrácí čas, a kde jinde se to pozná, jestli spolu dva lidi můžou fungovat, než když se vidí na očích každý den,“ prozradil Martin Mikyska.

S přítelkyní ani po třech letech ve společné domácnosti neplánuje zatím žádné zásnuby ani děti. Dále Mikýřovi bude krom přítelkyně chybět i jejich jezevčík. Mnoho diváků hlavně překvapilo, že nikde nikdy nezmínil svou rodinu.

Martin Mikyska a jeho herní strategie

Všichni příznivci Survivoru jistě ví, že každý hráč má svou strategii ve hře, se kterou se snaží dostat co nejdále. Ale jakou strategii bude mít Mikýř? Pro TV Nova uvedl, že bude ujídat jídlo a tropil zlo. Každý, kdo tohle od něj mohl slyšet, si může myslet, že vypadne ze hry mezi prvními účastníky, ale realita může být jiná.

TV Nova jej zařadila do skupiny hráčů s dvojí tváří. A tohle je pro něj vlastnost, které se sám Martin Mikyska bojí. „Bojím se, že vyvěrá moje pravé já na povrch,“ přiznal do medailonku. Bude tedy pro něj tato vlastnost v Survivoru přínosná, nebo ji nebude mít pod kontrolou a vymstí se mu? Uvidíme, jak si poradí se svými protivníky. To vše můžeme sledovat již od 27.2.2024 na Voyo a ve vysílání TV Nova o týden později.

Zdroje: TVnova.cz, wikipedia.org, irozhlas.cz

Oblíbené