Spojte se s námi


Celebrity

Představení účastníků Survivoru: Hudebník Sebastian

Nejnáročnější show Survivor začíná už 27. února na VOYO a o týden později na TV Nova. Proti sobě se opět postaví dva kmeny – Titáni a Lovci. Zatímco Lovci se představí v modrém jako „obyčejní“ hráči, tak pod červenou vlajkou uvidíme známé osobnosti. Jedním z Titánů je 32letý Sebastian, jenž je známým zpěvákem.

Publikováno

dne

Nejnáročnější show Survivor začíná už 27. února na VOYO a o týden později na TV Nova. Proti sobě se opět postaví dva kmeny – Titáni a Lovci. Zatímco Lovci se představí v modrém jako „obyčejní“ hráči, tak pod červenou vlajkou uvidíme známé osobnosti. Jedním z Titánů je 32letý Sebastian, jenž je známým zpěvákem.

Jaký bude Sebastian na ostrově?

Survivoru se zúčastní i hudebník Sebastian Navrátil, který v současné době chodí s modelkou Andreou Bezděkovou, jež byla účastnicí loňského ročníku Survivoru. V Survivoru chce Sebastian využít svých předností, jako je soutěživost, průbojnost a schopnost být vůdčím typem. Na druhou stranu je dle svých slov citlivý, a tak samotnou účast bere jako výzvu a příležitost, jak vystoupit z komfortní zóny.

Na ostrově se mu bude stýskat nejen po přítelkyni, ale i po domově, kde chová kočky. A jak už to tak v takových soutěžích bývá, scházet mu bude i možnost zkontrolovat si na telefonu, zda je vše v pořádku.

A jak by chtěl Sebastian v soutěži vystupovat? Chce být sám sebou. Rád by dělal věci tak, jak chce. Hodlá se stýkat s lidmi, se kterými bude chtít. Prostě chce být takový, jakým je v reálném životě. Naopak se ale nebojí taktizování.

Má skvělé předpoklady pro hru

Sebastian je umělcem, jenž oplývá slávou a sledovat jeho počínání bude pěkná řádka fanoušků. Kromě zpěvu se ale dlouhodobě věnuje sportu včetně bojového umění. Z toho tak zcela jistě bude na ostrově čerpat při soutěžích a pro svůj kmen může být velice platným členem.

Dobrý by mohl být i po taktické stránce. Vzhledem ke své slávě je v každodenním kontaktu s lidmi, navíc je empatický. To je dobrý základ pro vytvoření účinné strategie v této soutěži. Dle svých slov ale chce v soutěži dokázat, že je normální kluk z Liberce.

Sebastian a jeho hudba

Pěvecká kariéra Sebastiana začala v roce 2014, kdy vypomáhal skupině Atmo Music, když nahrával vokály do jejich skladby Polety. Z tohoto singlu se stal hit, což nastartovalo Sebastianovu kariéru. Sebastiana jste na obrazovce mohli zaznamenat již v roce 2012, a to když se se skupinou Just Try zúčastnil show Česko Slovensko má talent.

Poté přišel raketový vzestup. Píseň Toulavá zná asi každý z nás, zároveň se tento singl stal nestreamovanější českou skladbou za rok 2015. Úspěch této písně byl oceněn i ziskem prvenství v anketě Slavík za nejstreamovanější skladbu. Následně v roce 2017 vydal Sebastian debutové album Hvězdy.

O dva roky později přišel umělecký přelom, když vydal album Rub a líc. To ale nesklidilo očekávaný úspěch, a tak se v roce 2023 spojil s novým producentem Universal Music, se kterým vydal album sBohem.

Sebastian má na svém kontě řadu hitů. Mezi všemi vévodí Toulavá, znát ale můžete také třeba Záchranný bod, Až na to přijde, Cizinka nebo Vesmírná.

Zdroje: TV Nova, sebastianmusic, Novinky

Oblíbené