Spojte se s námi


Celebrity

Šok v Survivoru! Mikýř se vzdal individuální imunity, aby jej Sebastian následně vybral do duelu

Za dobu vysílání Survivoru jsme mohli vidět nepřeberné množství taktik, které jednotliví soutěžící uplatňovali v cestě za výhrou. Něco zcela nového předvedl Mikýř, jenž se při první kmenové radě vzdal individuální imunity ve prospěch Sebastiana. Ten jej pak poslal do duelu.

Publikováno

dne

Za dobu vysílání Survivoru jsme mohli vidět nepřeberné množství taktik, které jednotliví soutěžící uplatňovali v cestě za výhrou. Něco zcela nového předvedl Mikýř, jenž se při první kmenové radě vzdal individuální imunity ve prospěch Sebastiana. Ten jej pak poslal do duelu.

Survivor nabízí od prvních dnů okamžiky plných šokujících zvratů. Jeden z nich se stal na první kmenové radě Titánů, kde k zajímavému taktickému tahu sáhl Mikýř, když handloval se získanou individuální imunitou.

Mikýř se k překvapení přihlížejícího kmene Lovců vzdal individuální imunity ve prospěch Sebastiana, za což od ostatních sklidil potlesk. V tu chvíli se to zdálo jako dobrý taktický tah. Přeci jen Mikýř rozhodně nebyl v ohrožení a takto se alespoň mohl vyvléknout z nominačních starostí směrem k duelu. Co přišlo poté ale všechny šokovalo.

Dárek Mikýřovi k narozeninám

Sebastian do duelu zvolil právě Mikýře. Sám hned uvedl, že to bylo přání právě Martina Mikysky, prý k jeho narozeninám. O tomto překvapivém tahu vědělo jen pár lidí v čele se Sebastianem nebo Samuelem Krištofičem, jemuž ostatní neřeknou jinak, než Pirát.

Titáni od tohoto kroku Mikýře odrazovali. Zatím nevyhráli žádnou týmovou soutěž, nemohou si tak dovolit přijít o silného hráče. Martin Mikyska byl však ve svém rozhodnutí neoblomný. Těžko říct, co za touto taktikou vězelo. Zda to byl určitý taktický tah, jenž mu má pomoci v soutěži, nebo pouze součást ironického výstupu komika, kde to má vypadat tak, že mu na soutěži vůbec nezáleží.

Duel vyzněl lépe pro Mikýře

Titáni se na kmenové radě jednomyslně shodli a poslali svými hlasy do duelu Adélu Krejdlovou. Ta se v posledních hodinách na ostrově značně trápila, navíc trpěla určitými zdravotními problémy. A to nemluvě o viditelné ztrátě motivace setrvat na ostrově. Volba tak byla vcelku jasná.

Na oba duelanty čekal logický úkol, na kterém si vylámali zuby více, než bychom čekali. Nutno ale podotknout, že ve vypjatých situacích mozek funguje jinak a každý úkol se zdá složitější.

Martin Mikyska ale nakonec zvládl vyřešit rébus jako první a poslal tím domů Adélu Krejdlovou. Také mu vyšel jeho tah s přesouváním individuální imunity, i když na něm bylo při úkolu vidět, že si občas neví rady a možné svého rozhodnutí chvíli i litoval.

Snad se dozvíme později, co za tímto rozhodnutím stálo. Mohla to být snaha poslat do duelu silného hráče, jenž by Adélu vyřadil, nebo jiná Mikýřova taktika. Možný je také nějaký Mikyskův bucket list, kde chtěl zvítězit v duelu. A kdo ví, třeba Mikýře uvidíme i v příštím duelu.

Zdroj: TV Nova

Oblíbené