Spojte se s námi


Celebrity

Představení účastníků Survivoru: Zápasník MMA Samuel Krištofič si sáhne v soutěži na dno. Může být hodně hluboké

Lahůdkou v Survivoru 2024 je bezesporu profesionální bojovník MMA Samuel Krištofič (34). Má tělo samý sval a suprový okérkovaný hrudník. Ty prostě k bojovému umění patří. Ač zápasník, kterého jen tak nic nepřekvapí, sám překvapil. To když v prvním díle Survivoru odkryl svou 13. komnatu.

Publikováno

dne

Lahůdkou v Survivoru 2024 je bezesporu profesionální bojovník MMA Samuel Krištofič. Má tělo samý sval a okérkovaný hrudník. Ač je to tvrdý zápasník, sám překvapil, když v prvním díle Survivoru odkryl svou 13. komnatu.

Co je MMA?

MMA je smíšené bojové umění, kde je dovoleno téměř vše. Lze používat techniky z jiných disciplín bojového umění, čímž jsou například údery, kopy, držení ale i škrcení. Ovšem tento sport má i svá nekompromisní NE, jako například útoky na genitálie, píchání do očí, úder hlavou, fishhooky a další.

Samuel Krištofič vzbuzuje svým vzezřením respekt

Kariéru má dobře rozjetou. Za svou výhodu oproti ostatním účastníkům Survivoru považuje právě to, že je zvyklý na přísný režim a krom toho drží půsty. Takže dokáže přežít i s menším příjmem potravy.

Samuel Krištofič dokáže shazovat a přibírat kilogramy jako na běžícím páse. Nicméně díky bojovému sportu je zvyklý i na fyzickou bolest. Většího namakaného frajera byste v letošním Survivoru hledali jen těžko.

Prim hraje jeho fyzička

Pročež je předpoklad, že fyzické aktivity bude zvládat s přehledem a díky své povaze se nebude šetřit. Také sám prohlásil, že si chce v této drsné soutěži sáhnout až na dno. Je houževnatý a vytrvalý. Své soupeře může lehce „přeprat“.

Ovšem sám se považuje za charakterního člověka. Nedokáže lhát nikomu do očí. Že by se to v Survivoru přece jen naučil? Dvou a půl milionová výhra dokáže charakter leckdy pozměnit. Ostatně v této nejdrsnější reality show se diváci těší nejen na plnění úkolů, ale ponejvíce právě na splétání intrik.

Samuel Krištofič získal přezdívku Pirát

Proč pirát? Je nasnadě, že právě piráti museli být nadupaní, svalnatí a mít výbornou kondici. Aby právě dokázali zvládnout těžkou práci v lanoví. I přenášení uloupených truhlic s poklady! Nicméně Pirát Krištofič svůj nejcennější poklad zanechal na Slovensku.

Svou rodinu miluje nade vše

Samuel alias Pirát sdílí se svými fanoušky, že rodina je pro něho ten pravý poklad. Manželka, malá dcerka, ale i psi mu budou hodně chybět. Opečovává je tím spíše, že on sám zažil domácí násilí. Otec byl alkoholik a bil jeho i sestru. To vše vyplynulo v prvním díle Survivoru, který se rozjel už na Voyo. Nestyděl se přiznat, že v dětství trpěl.

A možná díky týranému dětství ze Samuela vyrostl Pirát, jenž brání svou rodinu. A bezmezně ji miluje. Na Instagramu se neváhal pochlubit svou narozenou dcerkou Dominikou.

Samuel Pirát Krištofič představuje charakter šmrncnutý bezmeznou silou, vůlí a houževnatostí. Tento sympaťák se ale nehodlá v Survivoru nikoho doprošovat. Chce jít rovnou cestou.

Koneckonců říká, že nikdo nemůže vědět, jak se zachová v krajních situacích. Tím si defacto nechává otevřené dveře a my se jen můžeme dohadovat, jakou strategii Samuel Krištofič zvolil…

První díl je za námi. Jaká překvapení přinesou další následující díly? Překvapí i Pirát?

Zdroje: nova.cz, reflex.cz

Oblíbené