Spojte se s námi


Celebrity

Mikýř do Survivoru vstoupil se svým typickým humorem. Přejme mu, ať mu nadhled vydrží co nejdéle

Jedním ze soutěžících Survivoru je také známý YouTuber a komik Martin Mikyska, jenž si na internetu nechává říkat pod přezdívkou Mikýř. Ten do soutěže chtěl vnést svou dávku ironie, což se mu v úvodu rozhodně podařilo. Otázkou zůstává, jak dlouho se mu to bude úspěšně vést.

Publikováno

dne

Jedním ze soutěžících Survivoru je také známý YouTuber a komik Martin Mikyska, jenž si na internetu nechává říkat pod přezdívkou Mikýř. Ten do soutěže chtěl vnést svou dávku ironie, což se mu v úvodu rozhodně podařilo. Otázkou zůstává, jak dlouho se mu to bude úspěšně vést.

Mikýř a jeho příprava na Survivor

Na někoho to možná může působit tak, že si Mikýř v žádné situaci nedokáže odpustit humornou poznámku. A zatím tomu tak v Survivoru skutečně je. Zajímavé je, že stejně tak pojal i svou přípravu na tuto reality show.

Pro Martina Mikysku nešlo o první přihlášku do Survivora. Dle jeho slov to zkoušel i dříve, a to s kamarádem, se kterým si navzájem vyplnili přihlášky. Na casting byl Mikýř skutečně pozván, zde ale samozřejmě vyšlo najevo, že informace v přihlášce jsou smyšlené, a do dalšího kola castingu se tak nedostal.

Letos to ale bylo jiné. Mikýř byl vybrán do finálového složení Survivora a tomu také podřídil i přípravu. Dokonce vydal i sérii vtipných videí na svém youtubovém kanále, kde třeba ukazuje, jak se s Ondřejem Novotným dohodl na účasti v této řadě nebo to, jak trénoval s Tomášem Zástěrou.

Tato videa byla samozřejmě vtipná, avšak byla natočena po delší přípravě z pohodlí domova. Jestli si Mikyska chce ponechat tuto masku po celou dobu reality show, bude to mít hodně těžké.

V úvodu přišly štiplavé poznámky směrem k soupeřům

Sám Mikýř před svým odletem říkal, že chce takto vtipně působit i v soutěži. Proto se hned vyrojily i spekulace o tom, zda vůbec přišel hrát soutěž. V první kmenové soutěži dokázal, že ano.

Před soutěží ale přišlo na řadu úvodní představování. Slovo dostal také Mikýř, jenž se měl vyjádřit k druhému kmeni. „Frajer se sakem je fakt odvážnej, že si ho sem vzal. Myslím si, že bude nebezpečnej,“ reagoval pohotově na otázku Ondřeje Novotného.

Známý moderátor se pak ještě zeptal na klacek, se kterým Mikyska do soutěže přišel. Dle Novotného pak Mikýř s ním vypadá jak hobit. „To je luk, se kterým jsem se rozhodl tady být. Doufám, že mi ho nevezmete, budu ho bránit tělem,“ dodal Mikýř.

Posléze na sebe Mikyska upozornil ihned po příchodu na ostrov, kde jeho kmen měl schované termosky. Mikýř tuto užitečnou věc nazval dildem.

Samozřejmě i v medailoncích se Mikýř snaží působit ironicky a nad věcí, nicméně je zajímavé, že se mu tato maska daří držet i v kontaktu s ostatními účinkujícími na ostrově. Jak budou přibývat další dny bez jídla, jakékoli taktizování bude stále těžší. Nechme se tedy překvapit, jak dlouho se takto bude Martin Mikyska prezentovat.

Zdroje: TV Nova, Redakce

Oblíbené