Spojte se s námi


Reality show

Novinky ze Survivoru: Jack Hamid se nesmířil s odměnou a rozhádal kmen. Radek by nejraději poslal domů Yenifer

Jak je vidět, Jack Hamid nemůže překousnout realitu, že dostal přidělený kokos po výhře v souboji o odměnu. Hotelový manažer se rozčiloval ještě dlouho po tom, co ostatní svou odměnu snědli. Nedokázal pochopit důvody Filipa, ani ostatních hráčů.

Publikováno

dne

Jak je vidět, Jack Hamid nemůže překousnout realitu, že dostal přidělený kokos po výhře v souboji o odměnu. Hotelový manažer se rozčiloval ještě dlouho po tom, co ostatní svou odměnu snědli. Nedokázal pochopit důvody Filipa, ani ostatních hráčů.

Jack Hamid svým chováním zklamal ostatní

Ivu zklamalo Jackovo chování, která uvedla, že si Jack Hamid myslí, že jsou všichni v kmeni rasisti. Svěřila se s tím Bandurkovi, který s ní souhlasí. Jack probírá svou situaci také s Mikýřem a Filipem. Snaží se navzájem si vysvětlit, proč udělali takové kroky, jaké zrovna udělali. „Kdyby byla Veronika zraněná a ty bys hrál, a ona ne, tak dostaneš mrkvový dort ty,” uvedl směrem k Jackovi Filip. 

Jackovo chování nechápe nikdo z kmene Lovců. U večerního ohně se Jack už se všemi bavil celkem v pohodě, protože Filip se ho snažil uklidnit tím, že mu dovolil sníst meloun. Večer se ale ještě dostal do slovní potyčky s Jakubem, kterého nemůže ani vystát. „Neberu jeho názory, ten člověk je mi volný,” řekl směrem ke Kubovi.

Hráči jsou na ostrově již 27 dnů. Celý měsíc se tak snaží vítězit, dostávat odměny a také postupovat soutěží dál a dál. „Z mojí strany již vzniká iritace vůči Yeni, s Tomášem a Kiki bychom ji nejradši poslali už pryč,” svěřil se Radek Tomášovi. Ten ale počítá v alianci také s Yenifer.

Nikola nachází polovinu skryté imunity

Nikola našla polovinu skryté imunity, a chce se zeptat Filipa, jestli má tu druhou, protože ji slíbil, že jí to řekne. Z nalezení imunity má samozřejmě radost a přemýšlí, jak by ji mohla využít. Radek se vyznal Kristině, že chce být v její alianci s Tomášem. „Chceme to táhnout se všema, s kým to půjde, dokud to půjde,” svěřil se Radek policistce.

Ta s ním souhlasí a aliance téměř do konce soutěže je vytvořená. Jack již bere s humorem, že dostal kokos, a po promluvě s Pirátem pochopil, že nešlo o žádné narážky na jeho barvu pleti. Pirát chce, aby měli silný tým, který se dostane dostatečně daleko ve hře.

Kristina doufá, že do sloučení jich půjde co nejvíce právě z jejich kmene. Následně už je přivítal Ondra u další akce. A nemohl si nechat ujít otázky ohledně odměny minulé. „Padla na nás depresivní náladu kvůli přerozdělení jídla,” svěřil se Filip. I Jack se vyjádřil, že si vychutnal kokos. „Byl jsem trochu zklamaný. Na druhou stranu někdo ten kokos dostat musel,” odpověděl Jack na Ondrovu otázku, jak viděl rozdělení odměny on.

Zdroj: TV Nova, Redakce

Oblíbené