Spojte se s námi


Celebrity

Představení účastníků Survivoru: Jakub Bína chtěl soutěžit v Americe

Dá se říct, že devětatřicetiletý Jakub Bína zná soutěž Survivor skrz na skrz. Patří totiž mezi skalní fanoušky americké verze, do které se dokonce chtěl přihlásit. Vzhledem k tomu, že účast zde byla umožněna pouze Američanům, Jakub zde soutěžit nemohl.

Publikováno

dne

Dá se říct, že devětatřicetiletý Jakub Bína zná soutěž Survivor skrz na skrz. Patří totiž mezi skalní fanoušky americké verze, do které se chtěl přihlásit. Vzhledem k tomu, že účast zde byla umožněna pouze Američanům, Jakub zde soutěžit nemohl.

Jakub Bína je hoteliér, který dělá do hudby

I když Jakub vystudoval obor gastronomie a hotelnictví, jeho život se začal ubírat docela jiným směrem. Hned po škole spolupracoval s vynikajícími českými DJs a od roku 2005 je frontmanem kapely Skyline, s níž nasbíral několik ocenění.

Kromě hudebních videoklipů se před kamerami objevil i v pořadu Zpátky na vrchol, kde měl za úkol dát do formy vysloužilého thaiboxera. Díky Jakubovi se dotyčnému podařilo výrazně zhubnout, postavit zpět do ringu a dokonce i vyhrát.

Chce hrát férově

Když už se Jakubovi podařilo dostat do českého Survivora, je připraven hrát čestně, aby se za sebe nemusel stydět. Určitě si nenechá nic líbit a při jakékoli nespravedlnosti vůči němu se ozve. To už stačili zaznamenat i někteří soutěžící, kteří pro chování Jakuba však nemají příliš pochopení.

Jako plus pro hru na ostrově bere svoji fyzickou zdatnost, kterou hodnotí nadprůměrně – však se také živí jako osobní trenér.

Být známou tváří bere jako nevýhodu

Mezi další Jakubovy silné stránky patří komunikace s lidmi. Pokud pracuje v týmu, má tendence se šplhat nahoru. Není divu, že se hodnotí jako vůdčí typ. Jako mínus pro soutěž bere to, že je mediálně známá osobnost.

V sedmi letech bojoval o život

Jeden boj o přežití už Jakub vyhrál. Když mu bylo teprve sedm let, začal hořet stan, ve kterém spal. Výsledkem byly popáleniny všech čtyř končetin a poloviny obličeje.

Jakub Bína by výhru utratil za blbosti

Zatímco někteří soutěžící často mluví o darování části peněz na charitu, Jakub si je jistý, že by výhru utratil za nějakou „blbost“. V jeho případě je to auto nebo motorka.

Zdroje: tv.nova.cz, voyo.nova.cz, csfd.cz

Oblíbené