Spojte se s námi


Reality show

Masakr v Survivoru. Odpadly rovnou dvě soutěžící. Ornella boj vzdala a druhá si o konec dlouho koledovala

Masakr v Survivor 2024. Odpadly rovnou dvě soutěžící. Vysílená Ornella boj vzdala a druhá přezrálá hruška si o konec dlouho koledovala
Odvysílaná drsná reality show měla překvapivý spád. Ze soutěže odchází víc účastníků, než je plánováno. Jak si s tím NOVA poradí? Vyšle do soutěže náhradníky?

Publikováno

dne

Odvysílaný díl drsné reality show Survivor měl překvapivý spád. Ze soutěže odchází víc účastníků, než bylo plánováno. Ze soutěže se pakuje Ornella Koktová, jež ostrov opouští kvůli zdravotním komplikacím, a Rachel Karnižová, která byla vyřazena.

Zničená Ornella se vrací na ostrov už jen rozloučit

Ornellu patrně položil na lopatky dlouhodobý hlad, na který není vůbec zvyklá. Na jejích výkonech se také podepisovala slabá kondička. Byla pomalá a na psychicky náročné soutěže neměla. I tak vydržela déle, než se očekávalo. Sám Kokta jí dával týden.

Ornella přesto sbírala sympatie od svých fanoušků

Slavná influencerka, zvyklá na luxus, na rozdíl od ostatních účastníků zbytečně neremcala a snažila se držet krok. Po celou dobu účasti na ní bylo ale vidět, že jí není dobře. Ani se moc nezapojovala do sociální hry a nesplétala aktivně intriky jako ostatní.

„První soutěže jsem se neúčastnila, protože jsem měla mžitky před očima. U té druhé jsem se tak rozhodla, protože jsme byli tři hráči navíc proti druhému kmeni, vysvětluje, proč se nezapojovala do hry. Přesto si nemyslí, že byla nejslabším článkem. Na rozdíl od Yenifer, která poukazovala v předchozím díle při výběru hráčů do duelu, že Ornella je slabá. Proto jí do rozstřelu nepošle. Nicméně Ornella zkolabovala a opět zasahovali záchranáři. Převezli ji do nemocnice.

Rozloučení doprovázely potoky slz a dojetí

Ornella se vrátila na ostrov už jen rozloučit se. „Survivor mi dal hlavně tuhle skvělou partu lidí. V reálném světě bychom se asi nikdy nepotkali,“ smekla před nimi. „Důkladně jsem si to rozmyslela a vím, že bych už teď nebyla fyzickým přínosem kmene Titánů,“ dodala se slzami v očích Ornella. Moderátor Ondřej povoluje výjimku a Ornella se objímá se svým kmenem.

Pravidla znějí neúprosně

Ornella ostrov opouští, ale pravidla znějí jasně. V sudém díle se musí soutěžit o imunitu, kterou tentokrát prohráli Lovci. Všichni s napětím očekávají, kdo dostane dalšího peška. Celý šestý díl je výjimečný, jelikož mohli získat imunitu hned dva hráči. Šťastlivci pro tentokrát jsou Filip a Veronika. Načež Filip se imunity překvapivě vzdává a daruje ji Haterisovi.

V netypickém duelu soutěží tři Lovci

Kmen shodně posílá do duelu módní návrhářku a influencerku Rachel. Tomáš volí hoteliéra Jacka, který je prý už dlouho na pěst. Překvapením je volba Veroniky. Posílá do tria hasiče Filipa. Soutěžící hážou kotvou, díky níž mají chytat kruhy v písku. Už od začátku hry bylo jasné, že Rachel duel vypouští.

Soupeři ji přehráli. Přesně podle hesla Survivoru: Přežít, přelstít, přehrát! Co na to říct? Rachel si o duel už sama dlouho říkala. A mnohým fanouškům Survivor se ulevilo, protože pohled na nezúčastněnou Rachel fakt bolel.

Ze Survivoru vypadlo více hráčů, než se předpokládalo

Soutěž ze zdravotních důvodů ukončil operní pěvec Michael Skalický a nyní influencerka Ornella Koktová. Nabízí se otázka. Je spravedlivé, že při stejné indispozici dostal zlatý tiket jen jeden z nich? Dalšími odpadlíky jsou zpěvačka Adéla Krejdlová, barmanka Kateřina Balounová a influencerka Rachel Karnižová.

Sociální sítě zahltily dohady, jak bude show pokračovat

Nakonec Survivor pohubnul o dva hráče navíc, než plánoval. Jak se s tím organizátoři poperou? Vyšlou na ostrov nové hráče, aby zamíchali pořadím? Anebo se budou diváci radovat z kratší verze nejdrsnější reality show na světě? Diváci spekulují, zda nedojde k promíchání kmenů.

Navíc Naty na sociální síti vtipně glosuje: „Já bych to, každopádně, uvítala. Myslím, že některým členům by z toho prdla cévka…“ Jak je vidět, o překvapení v této hře není nouze. Jak bude pokračovat dál, se už brzy dozvíme.

Zdroj: TV Nova

Oblíbené