Spojte se s námi


Různé

Rachel Karnižová zažívá těžké dny na ostrově. Reakce na její působení v soutěži jsou rozporuplné

Rachel Karnižová (22) měla být jednou z hvězd Survivoru a přitáhnout spolu s Ivanou Jirešovou (46) a Ornellou Koktovou (31) diváky k televizním obrazovkám. Nicméně finalistka seznamovací reality show Love Island podcenila mnohem drsnější Survivor.

Publikováno

dne

Rachel Karnižová (22) měla být jednou z hvězd Survivoru a přitáhnout spolu s Ivanou Jirešovou (46) a Ornellou Koktovou (31) diváky k televizním obrazovkám. Nicméně finalistka seznamovací reality show Love Island podcenila mnohem drsnější Survivor.

Z ohlasů na sociálních sítích se zdá, že se Rachel Karnižová v Survivoru dlouho neohřeje. Diváci jí nevěří. Množí se  hlasy, že se chce pouze zviditelnit. Zbytečně zabírá místo skutečným fanouškům této reality show, kteří by si účastí v Survivoru splnili životní přání. Nicméně byla to právě Karnižová, jež se zařadila bok po boku mezi další účastníky soutěže.

Rachel Karnižová – křehká květinka?

Už jen její představení hovoří za vše. Mezi její koníčky patří cvičení, což můžeme vzhledem k soutěži pochvalně kvitovat. Ale dalším vypíchnutým koníčkem má být chození na party. Ví vůbec Karnižová, o čem Survivor je? Že není o nezávazném tlachání a popíjení drinků?

Rachel Karnižová a ohlasy na její působení v show

Sledující diváci komentují, že soutěž není o vizáži, ale o vnitřní síle, odhodlání a lásce k dobrodružství. „Záhy se ukáže, kdo si chtěl jen získat větší popularitu a kdo přijel hrát s úctou k této legendární hře.“ Na to kontruje další sledující: „Nedělejte zase závěry, možná půjde dřív Mikýř.“

S negativním hodnocením směřujícím vůči Rachel se přidává další: „To se dalo čekat, ta vypadne hodně rychle. Je zvyklá na pohodlí a ne na drsný život na ostrově.“ Na otázku, zda fandí Rachel, jednoznačně ukazují palec dolu.

Diskuse se rozvíjí: „Co si budeme namlouvat, podle mne organizátor ani nepočítá, že mu tam ty celebrity vydrží dýl než pár dní…“

„To se dalo čekat, není to veget jak v Love Island, odpadávají jako hrušky.“

Další sdílí: „Měla sedět doma!“

Nicméně soutěž je o odvaze a chuti si vyzkoušet opravdu drsné úkoly, a to za jakéhokoliv počasí. Na ostrově se střídá slunečné počasí s lijákem. Ostré slunce si už smlslo na pokožce Mikýře i Krištofiče. Slunce na ostrově dosahuje až 36 stupňů. V noci letošní teplota klesá běžně na 14 stupňů. Přes den se soutěžící buď smaží nebo moknou. Že by se s těmito výkyvy Rachel nedokázala poprat?

Rachel Karnižová bojuje s nepřízní osudu

O Rachel je známé, že trpí nepříjemnou reakcí pokožky na slunce. Diváci si mohli všimnout, že je ve tváři celá růžová. S touto alergií bojuje už svého narození. Připouští, že i vyřazení Adély ji podlomilo kolena s tím, že na jejím místě mohla být ona.

Každopádně si pobrečela a sdílí: „Dolehlo to na mě, že jsem si poplakala a taky to je tím, že už tu jsme nějaký ten den.“ Mladá influencerka, jež ráda chodí na party mimo jiné s pláčem říká: „Moje energie už není taková výrazná jako na začátku.“ Mimochodem dalším influencerem v Survivoru je Martin Carev.

Co k tomu dodat? Možná jen to, že drsná reality show Survivor není jedna velká party, ačkoliv se to tak někomu může zdát. Je to především o odvaze, sáhnout si na dno a objevit co v sobě mám, co dokážu a kam jsem ochoten až zajít.

Zdroj: TV Nova

Oblíbené