Spojte se s námi


Reality show

Survivor 2024: Drsné podmínky drtí celebrity. Ornella Koktová v noci zkolabovala. Vypadá to, že přecenila své síly

Lovci, hlad a drsné podmínky drtí celebrity. Probleskly zprávy, že Survivor opouští Ornella Koktová. Přecenila své síly?
Survivor 2024 přináší další novinky. Opět přicházejí zdravotní komplikace, situace na ostrově se přiostřuje.

Publikováno

dne

Survivor 2024 přináší další novinky. Opět přicházejí zdravotní komplikace, které tentokrát dohnaly Ornellu Koktovou. Situace na ostrově se přiostřuje.

Ornella Koktová v noci zkolabovala

„Ona bez jídla nevydrží, dával jsem jí nejvýše týden. Teď už jen čekám, kdy mi zavolá,“ sdílí Josef Kokta. Rozhodnutí padne ve středu večer na Voyo, kdy se dozvíme, zda Ornella Koktová definitivně soutěž opustí.

Psychicky i fyzicky zničená Ornella Koktová se svěřuje: „V noci se mi stala taková nepříjemná situace. Šla jsem si odskočit a úplně se mi zamotala hlava. Pocitově jsem nahmatala Martina Careva a poprosila, jestli by mě nedoprovodil k paní doktorce. Pak už nevím.“ Hned na to ji doplňuje Martin Carev: „Pak jsi spadla a omdlela.“ A dodává, že v ten okamžik situace vypadala děsivě.

Spoluhráči Koktovou omlouvají a říkají, že to tak trochu čekali

Její situace je na pováženou. Obzvlášť, když Kokta tvrdí, že Ornella Koktová bez jídla nevydrží. Přitom její tým syté jídlo neviděl už několik dnů. Ale na její psychice i fyzičce se nepodepsal „jen“ nedostatek jídla, ale právě často zmiňované drsné podmínky přežití.

Představte si, že jste na ostrově bez jídla, odtrženi od svých přátel, rodiny, dětí, téměř bez střechy nad hlavou. Na ostrově buď pere slunce, nebo všechno smáčí silné lijáky. Do skoku by vám asi taky nebylo. Jenže s tím tam soutěžící šli a museli předpokládat, že v Survivoru nebudou mít na růžích ustláno. Leda tak na trnech.

Ornelle nepřidalo ani odloučení od jejích třech dětí, o které se teď stará Josef Kokta. „Prožíváme si tu dno, kolikrát jsme teď prohráli, máme hlad, není to příjemné a na Orny se to prostě podepsalo,“ vysvětluje tanečník Martin Prágr.

Ornella Koktová v péči zdravotníků

Opět byli přivoláni zdravotníci stejně jako v případě Skalického a Koktovou převezli na pevninu k ošetření. Možná nepříjemná zkušenost, kterou právě zažívali, Titány naopak posílila dle rčení: „Co tě nezabije, to tě posílí“ a soutěž o odměnu vybojovali. Konečně se mohli po dlouhé době najíst. Sendviče do nich jen zahučely.

Soutěžící čeká třetí kmenová rada

Kmen, který prohraje soutěž o imunitu, zasedne a označí toho, kdo jejich řady opustí. Dosud to byly zpěvačka Adéla a barmanka Kateřina. Zdravotní komplikace vyřadily operního pěvce Michaela Skalického. Kdo je další na řadě?

Skončí i horká favoritka Ivana?

Nicméně diváci na sociálních sítích si všímají i vyhublé herečky Ivany Jirešové. Měla být jednou z favoritek na vítězství. Nechala se slyšet, že drsné podmínky na ostrově podcenila. Sama si dost věřila, že je zvyklá na hladovění a aktivně cvičí jógu. Aby posílila svou image, nechala si zaplést dredy. Ivana se objevuje v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Ale v seriálu Survivor to fakticky není procházka růžovou zahradou!

Jak a čím okoření soutěžící pokračování Survivoru se dozvíme v dalším díle akční reality show. Show, která se konečně po vlažném začátku začíná rozjíždět naplno. Kdo bude další obětí?

Zdroje: TV Nova, Redakce

Oblíbené