Spojte se s námi


Reality show

Michael Skalický v Survivoru skončil. Dostal ale zlatý tiket a zúčastní se jej příští rok

Michael Skalický měl původně bojovat pod vlajkou Titánů. Ale osud tomu udělal přítrž. Skalický se na ostrově ani neohřál a byl deportován zdravotníky zpět na pevninu. Dlouho na veřejnosti vládly obavy o jeho zdraví. Načež se taktizovalo, zda operní zpěvák opět naskočí do soutěže.

Publikováno

dne

Michael Skalický měl původně bojovat pod vlajkou Lovců, ale osud tomu udělal přítrž. Skalický se na ostrově ani neohřál a byl deportován zdravotníky zpět na pevninu. Dlouho na veřejnosti vládly obavy o jeho zdraví. Načež se spekulovalo, zda operní zpěvák opět naskočí do soutěže.

Diváci byli v rozpacích, když v titulcích na Voyo běželo přeškrtnuté jméno Adély, což v tomto případě bylo jasné. Ale přeškrtnuté jméno bylo i Skalického. Znamenalo to, že s návratem Skalického se už nepočítalo?

Michael Skalický u svého kmene na férovku

Těmto dohadům učinil přítrž sám Michael Skalický. To, když se přišel rozloučit na ostrov se svými spoluhráči. Sdělil, že jeho zdravotní problémy jsou natolik vážné, že se musí účasti s velkou lítostí, ale i pokorou vzdát. Ostatně je to rozumné rozhodnutí. V případě silných zdravotních potíží nemá smysl se přemáhat. Jen by tak mohl být naopak přítěží, navíc by mohl ohrozit i sám sebe. A to nechce.

Skalický chtěl vystoupit ze své komfortní zóny

Michael Skalický na ostrově chtěl překročit svoji komfortní zónu a přežít bez střechy nad hlavou a s omezeným množstvím jídla. Svou roli v tom hrálo také fyzické plnění náročných úkolů. Nicméně operní zpěvák bojující s nadváhou patrně podcenil své zdraví.

Tristní je, že na ostrově se dlouho neohřál, i když pod vlajkou Lovců zaplál první oheň. Zapojoval se do kmene svou aktivitou a nebyla mu cizí ani práce. To když zdatně pomáhal při stavbě přístřešku. Jenže se odporoučel z ostrova již v prvním díle.

Zřejmě na sebe vyvinul velký tlak, či jeho potíže způsobila nedostatečná strava, drsné podmínky přežití, pražící slunce a vytrvalý déšť? Jisté je, že ho odváželi záchranáři s velkými akutními bolestmi a křečemi.

Michael Skalický se už do Survivor 2024 nevrátí

Michael se k překvapení všech přišel rozloučit na kmenovou radu a rozčarovaným spolubojovníkům oznamuje, že ze hry odstupuje. „Jsem po operaci a teď se budu dávat dohromady,“ řekl jim Michael.

Zavládl šok, ale spustily se i slzy

S Michaelem se všichni s dojetím rozloučili. Otázkou je, zda v mysli by rád neodešel někdo s ním. Možná mu i někdo záviděl. Zdá se totiž, že ne všichni jsou nadšenými fanoušky Survivoru.

Krize se začíná podepisovat na psychice a navenek se začínají dostávat překvapivé informace jako například, když se Rachel svěřuje: „Já se ale nevzdávám, ale vím, že oni tady mají větší motivaci tu zůstat, než já. Já si užívám to, že jsem tady, ale nijak extra nebojuju, abych se tu udržela bůhví jak dlouho.”

Michel Skalický získává zlatý tiket

Ondřej Novotný předává Skalickému zlatý tiket, načež má účast na Survivoru 2025 jistou. Tím i TV Nova dává najevo, že s pokračováním drsné reality show, která si vybírá u soutěžících svou daň, počítá.

Lepší závěr si ale Michael Skalický nemohl přát. To když účastníkům Survivor 2024 na rozloučenou zazpíval tak, jak jen to umí operní zpěvák. Nabízí se otázka, zda Skalickému bude do zpěvu i příští rok?

Zdroj: TV Nova

Oblíbené