Spojte se s námi


Reality show

Martin Carev nevystoupil ze svého stínu a definitivně ztratil šanci vyhrát Survivor

Martin Carev měl v uplynulém díle Survivoru dost možná poslední šanci, aby zaujal porotu natolik, aby alespoň přemýšlela o tom dát mu svůj hlas. Martin však nadále pokračuje v nevýrazné hře a s kartami nikterak nezamíchal.

Publikováno

dne

Martin Carev měl v uplynulém díle Survivoru dost možná poslední šanci, aby zaujal porotu natolik, aby alespoň přemýšlela o tom dát mu svůj hlas. Martin však nadále pokračuje v nevýrazné hře a s kartami nikterak nezamíchal.

Mnoho fanoušků ani vlastně neví, jak se Martin Carev dostal do finálové trojice Survivoru. Na obrazovce jej moc nevídali, o všechnu zajímavou akci se starali jeho soupeři. Většina z nich už ale ze soutěže vypadla.

Je to taktika, kterou Martin zvolil. Nenápadně proplouvat soutěží a využívat své „neviditelnosti“. Tato strategie Martinovi vychází a přináší mu úspěch. Úspěšná však nebude.

Martin Carev totiž zapomněl včas přepnou na jiný režim a začít hrát hru, kvůli které se vlastně do Survivoru přihlásil. Právě porota, která je složená z vypadnuvších soutěžících, rozhoduje o celkovém vítězi a nejvíce se rozhoduje podle toho, kdo na ostrově nejlépe hrál.

Je tak jasné, že Martin Carev po této stránce nemůže u poroty zabodovat. K jeho smůle však u ní nemůže zabodovat ani po stránce sociální, když si s žádným z porotců nevybudoval výjimečný vztah.

Martin Carev propásl poslední šanci na zvrat

I přes to všechno mohl Martin zabojovat o šanci na výhru. To za předpokladu, že by se na jeho popud dramaticky změnil vývoj hry. Karty byly před poslední kmenovkou rozdány jasně. Aliance Mikýř – Nikola – Martin měla vyřadit jejich společného soupeře Tomáše. Žádné překvapení se neudálo, a tak se také stalo.

Pokud chtěl Martin pomýšlet na vítězství, měl se pokusit přijít na způsob, jak vyřadit Mikýře. Ten je brán za nejvýraznějšího hráče celého letošního Survivoru, navíc s ním má pár hráčů z ostrova nevyřízené účty. Vyřazení úhlavního rivala by tak v očích některých porotců mohlo Martinovi přinést cenné body.

Přitom si Martin Carev mohl dovolit riskovat. Na krku měl individuální imunitu, takže na kmenové radě byl i přesto v bezpečí. Tato kmenovka pak dopadla pro Martina s ohledem na možnost celkového vítězství úplně nejhůře, jak mohla. Vše proběhlo podle předpokladů, navíc kredity získal spíše Mikýř, když porazil v duelu silného Tomáše.

Martin Carev tak už nebude mít žádný čas na to, aby zvrátil děj hry. Vítězem se tak stane buď Mikýř, nebo Nikola.

Zdroje: TV Nova, Redakce

Oblíbené