Spojte se s námi


Reality show

Survivor vrcholí! Na výhru dosáhne Mikýř, nebo Nikola

Televizní show Survivor jde do finiše! Na ostrově zbývají jen čtyři soutěžící, a tak se zanedlouho dozvíme celkového vítěze letošního ročníku. Rozhodovat se bude pravděpodobně mezi Mikýřem a Nikolou.

Publikováno

dne

Televizní show Survivor jde do finiše! Na ostrově zbývají jen čtyři soutěžící, a tak se zanedlouho dozvíme celkového vítěze letošního ročníku. Rozhodovat se bude pravděpodobně mezi Mikýřem a Nikolou.

Na ostrově zbývají čtyři přeživší

Momentálně jsou na ostrově čtyři poslední soutěžící, a to Mikýř, Nikola, Martin Carev a Tomáš. Zdánlivě jsou karty rozdány jasně. Doposud Mikýř tvořil alianci s Nikolou a Martinem, tudíž by měl následně vypadnout Tomáš. Jak ale víme, Survivor nabízí mnoho zvratů.

Čistě po taktické stránce by totiž Martin Carev s Nikolou rozhodně uvítali, pokud by se Mikýř ocitl mezi porotci. Odpadl by tak jeden z hlavních adeptů na vítězství, rovněž by Martin Carev mohl získat některé hlasy od poroty, protože zatím jich moc nemá.

Martin si totiž na ostrově s nikým nevytvořil mimořádně silný vztah a doposud soutěží jen proplouval, což také sám opakovaně přiznal. Pokud by se za takové situace dostal do finále, porota by jej za vítěze rozhodně neoznačila.

Survivor ovládne Mikýř, nebo Nikola

Tomáš už určité podporovatele v porotě má, na ostrově však současně zanechal některé negativní emoce. I jeho by tak porota pravděpodobně nevybrala jako celkového vítěze Survivoru.

Bude se tak rozhodovat mezi Mikýřem a Nikolou. Tedy pokud vše půjde podle předpokladů a Mikýř nebo Nikola nebudou v dalším díle vyhlasováni. Zde bude souboj mezi nimi vyrovnaný, oba zatím mají hru skvěle rozehrnanou.

Nikola je totiž výbornou hráčkou, která skvěle zvládla sociální hru, navíc byla platná i v soutěžích. Předvedla ve hře nejeden překvapivý strategický tah, čímž si rozhodně získala sympatie porotců i diváků. Pomoci by jí mohlo i to, že je jedinou soutěžící, která byla vybrána z řad běžných lidí.

Mikýř naopak čerpá ze své slávy. Je na ostrově možná nejvýraznější postavou, také dbal na vytváření pevných vztahů. Na druhou stranu si příliš nelámal hlavu s taktikou, a tak například veřejně označoval ty, proti kterým bude na kmenových radách hlasovat. To mu určitě nepomůže.

Mikýř s Nikolou tak jsou největší favorité na celkové vítězství. Martin Carev se sám odstřelil svou nevýraznou hrou, Tomáš je aktuálně na ostrově zcela osamocen. Karty jsou rozdány jasně, je ale možné, že se dočkáme dalšího nečekaného zvratu.

Zdroje: TV Nova, Redakce

Oblíbené