Spojte se s námi


Reality show

Tomáš je mezi poslední čtveřicí na ostrově úplně osamocen. Na výhru tak nejspíš nedosáhne

Tomáš Rys zřejmě odpočítává poslední chvíle na ostrově. Dostal se sice do poslední čtyřky, nicméně už mu vypadli všichni alianční spojenci. Právě on je tak na odstřel.

Publikováno

dne

Tomáš Rys zřejmě odpočítává poslední chvíle na ostrově. Dostal se sice do poslední čtyřky, nicméně už mu vypadli všichni alianční spojenci. Právě on je tak na odstřel.

Osudová chyba přišla před dvěma kmenovkami

Tomáš přitom neměl hru úplně špatně rozehranou. V poslední šestce měl k sobě Piráta a Bandurka, o kterých věděl, že budou s ním hlasovat. Bandurko měl navíc extra hlas, který zase výhodu v počtu hlasů převážil na jejich stranu.

S Pirátem však nevěřil úsudku Bandurka a hlasoval proti Martinovi, jemuž byla darována skrytá imunita. Dva alianční hlasy tak přišly vniveč a ostatní soutěžící tak bez problému vyhlasovali Bandurka.

Kdyby se naopak Tomášovi se svými spojenci podařilo vyhlasovat Mikýře, jak Bandurko navrhoval, situace by se úplně otočila. Tomáš s Pirátem by ve finálové trojice rozhodně nechyběli.

Vzdal Tomáš celou hru?

Následně se ocitli s Pirátem na ostrově sami proti třem soupeřům a k překvapení všech tuto roli naprosto přijali. Nesnažili se přesvědčit nikoho z trojice Mikýř – Nikola – Martin, aby hlasovali s nimi, přitom by se argumenty rozhodně našly. To tak stálo herní život Piráta.

Tomáš tak nyní bude muset pořádně hrát, aby se dokázal na ostrově zachránit a udržel při životě své šance na celkové vítězství. Právě on je totiž na odstřel a pokud nic neudělá, zcela jistě bude on dalším vyřazeným.

Věřme ale, že se Tomáš vzchopí a ještě se alespoň pokusí zdramatizovat závěr soutěže. Už ví, že ponechání situace na osudu nefunguje, přijít na řadu musí pořádná hra.

Tomáš by hlasy od porotců získal

Když se podíváme na ostatní soutěžící, Tomáš by nějaké hlasy od porotců určitě získal. Zcela jistě by v hlasování porazil Martina, který toho na ostrově moc nepředvedl.

Na druhu stranu má Tomáš v porotě i ty, se kterými si na ostrově vybudoval silný vztah. Řeč je o Pirátovi nebo Mártym, dá se očekávat, že by pro Tomáše mohli hlasovat také Bandurko a Kristína. Aby se však před porotu dostal, bude muset předvést mistrovský tah a obrátit dosavadní průběh hry vzhůru nohama.

Zdroje: TV Nova, Redakce

Oblíbené