Spojte se s námi


Reality show

Nevýrazný Martin Carev na celkové vítězství nedosáhne. Odstřelil se sám svou hrou

Jedním ze čtyř „přeživších“ na ostrově v Survivoru je také Martin Carev. Ten na minulé kmenové radě sice nebyl v ohrožení, k celkovému vítězství má však daleko. Odstřelil se sám svou taktikou, se kterou do Survivoru došel.

Publikováno

dne

Jedním ze čtyř „přeživších“ na ostrově v Survivoru je také Martin Carev. Ten na minulé kmenové radě sice nebyl v ohrožení, k celkovému vítězství má však daleko. Odstřelil se sám svou taktikou, se kterou do Survivoru došel.

Martin Carev byl jeden z favoritů

Přitom když Survivor začínal, byl fanoušky pasován na jednoho z favoritů na celkové vítězství. A není divu, jedná se o aktivního sportovce, navíc i o influencera, jemuž by sociální hra neměla být cizí. I na ostrově se ukázalo, že jde o bezkonfliktního člověka.

Od prvních dnů ale vše nasvědčovalo tomu, že se hra Martina Careva nevyvíjela dle předpokladů. Martin Carev se stáhl a nebyl příliš vidět. Navíc možná i tímto způsobem hraní pak nezískal sympatie tehdejší čtveřice hlavních členů Titánů Mikýře, Mártyho, Piráta a Sebastiana.

Martin Carev tak záhy zvolil taktiku proplouvání. Jasně, zatím je tato taktika úspěšná, sám Martin byl na kmenových radách terčem jen minimálně. Je ale tohle cesta k vítězství?

Do sloučení ideální taktika, na výhru to ale nestačí

Dle našeho názoru ne. Martin Carev před porotou pohoří. A to ne kvůli určitým nesympatiím, nicméně kvůli tomu, že hru vlastně vůbec nehrál a vlastně se tímto ani příliš netajil. A nedá se ani ani říct, že by si s někým na ostrově vytvořil mimořádně pevný vztah.

Hráči v porotě tak raději dají hlas někomu, kdo jim byl na ostrově méně sympatický, ale hru hrál naplno. Řeč je zejména o Bandurkovi, Pirátovi, Yenifer, Mártym nebo Janě, případně i o Nikole nebo Tomášovi, kteří jsou však stále na ostrově.

Survivor ale nabízí mnoho překvapení, a tak není na místě ztrácet naději. Zcela jistě si Martin dokáže získat několik hlasů, pokud udělá razantní hráčský tah, který změní průběh celé hry. Karty jsou zatím rozdány celkem jasně, pokud se je Martinovi podaří neočekávaně promíchat, může tímto zabojovat o hlasy od poroty.

Pokud ale tímto způsobem bude hrát „dál“, nemůže to skončit jinak než druhým nebo třetím místem. To sice není vůbec špatné, ba naopak. Ale předpokládáme, že kvůli druhému místu nikdo na ostrov nejede.

Survivor rychle postupuje do svého finále. Nechme se tedy překvapit, zda Martin Carev fanoušky překvapí nějakým herním tahem a ještě zabojuje o možnost stát se celkovým vítězem.

Zdroje: TV Nova, Survivor

Oblíbené