Spojte se s námi


Reality show

Mikýř je jedním z favoritů na vítězství v Survivoru. O titul jej může obrat pouze jeden soutěžící

Mikýř má opravdu velkou šanci získat titul československého Survivora! Dostal se již mezi čtyřku nejlepších a má skvěle našlápnuto do velkého finále!

Publikováno

dne

Mikýř má opravdu velkou šanci získat titul československého Survivora! Dostal se již mezi čtyřku nejlepších a má skvěle našlápnuto do velkého finále!

Mikýř je výrazným hráčem

Nutno podotknout, že Mikýř na ostrově značně těží ze své popularity a své bezstarostnosti. Hru hraje spíše srdcem, taktizovat se mu příliš nechce.

Dá se tak říct, že nebýt jeho slávy, dost možná by byl ze hry již venku. Nebojí se totiž otevřeně říct, proti komu bude hlasovat, naopak svým spojencům bezmezně věří, aniž by si připouštěl možnost podrazu. Právě tohle běžně stojí ostatní hráče na ostrově život.

K jeho bezstarostnosti můžeme uvést příklad první kmenové rady, kdy v podstatě sám sebe nominoval do duelu proti Adéle Krejdlové. Ten zvládl, byť s mírnými obtížemi.

Hru má skvěle rozehranou

I přestože jsme se od Mikýře zatím nedočkali žádných větších zákeřnějších praktik a strategií, hru má skvěle rozehranou. Nachází se mezi čtveřicí nejlepších a navíc má alianční spojenectví s Nikolou a Martinem. Zajímavé je, že aktuálně na něj nedá Martin dopustit, přičemž před několika týdny to byl právě on, kdo byl nakloněn tomu, aby Mikýř byl na kmenové radě vyhlasován.

Pokud se nestane nic neočekávaného, do finálové trojky se dostane. Dá se očekávat, že před branami finále pak skončí Martin Carev, jenž toho na ostrově zatím příliš nepředvedl. Týdny ve hře jenom proplouval.

Ve finálové dvojce tak dle našeho názoru skončí Mikýř a Nikola. A právě Nikola by mohla být tou hráčkou, která Mikýře konečně porazí.

Mikýř, nebo Nikola?

Pro Nikolu svědčí to, že je zástupkyní běžného lidu, není tak žádnou slavnou osobností, a je milovnicí Survivoru. Ač se to zdá jako nerelevantní, pro porotu to také může být argumentem.

Navíc Nikola hru opravdu hraje, oproti Mikýřovi, který sice je nejvýraznější osobností na ostrově a má mnohdy rozhodující hlas na tom, koho jeho aliance vyřadí, nicméně by raději vyhodil hráče, který mu charakterově nesedl, než hráče, který jej může ohrozit v cestě za vítězstvím.

Všechny pokusy o vyhlasování Mikýř ustál a když už byl vyhlasován, stálo při něm štěstí a zamířil do duelu, ve kterém uspěl. Má tak velkou šanci celou soutěž vyhrát, ohrozit by jej mohla snad pouze Nikola.

Zdroje: TV Nova, Redakce

Oblíbené