Spojte se s námi


Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Všechny série Stranger Things v pětici nejsledovanějších seriálů týdne

Publikováno

dne

Filmy a seriály jsou nedílnou součástí našich životů. Netflix, jedna z nejoblíbenějších streamovacích platforem, vydává každý týden přehled toho, co její diváci nejvíce sledují. A my se podíváme na to, jak je na tom naše Česká republika.

První červnový týden je za námi a dnes se zpětně podíváme na to, co fanoušci seriálů a filmů sledovali v období mezi 30. květnem až 5. červnem na populární streamingové platformě Netflix, jenž pravidelně zveřejňuje své žebříčky.

Tentokrát se stalo něco poměrně nevídaného, Stranger Things kralují žebříčkům sledovanosti natolik, že jejich nejnovější čtvrtá série obsadila 1. příčku a za ní se postupně nachází první, druhá i třetí série.

Stačí tak vyjmenovat pouze pátou příčku, kterou obsadil Advokát (The Lincoln Lawyer), u kterého fanoušci doufají v další sérii.

Seriály jsme sjeli poměrně rychle, pojďme tedy na filmová díla. Kurz manželské touhy se dostal na první místo, sekunduje mu novinka Interceptor. O čem je?

„Armádní kapitánka musí využít svůj dlouholetý taktický výcvik a vojenské zkušenosti, když vzdálenou stanici pro zachycování raket, které velí, ohrožuje souběžný koordinovaný útok,“ popsal jej na ČSFD uživatel LUKICKK.

Maturitní ročník (Senior Year) se udržel na třetí příčce a za něj se posunul Deníček moderního fotra. Elitní pětici filmů uzavírá Dokonalá souhra (A Perfect Pairing), která spadla z druhého místa.

Zdroj: Netflix, CSFD

Oblíbené