Spojte se s námi


Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Třetí série Umbrella Academy ve vedení, Stranger Things ale nadále v popředí

Publikováno

dne

Filmy a seriály jsou nedílnou součástí našich životů. Netflix, jedna z nejoblíbenějších streamovacích platforem, vydává každý týden přehled toho, co její diváci nejvíce sledují. A my se podíváme na to, jak je na tom naše Česká republika.

Červen je za námi a dnes se zpětně podíváme na to, co fanoušci seriálů a filmů sledovali v období mezi 20. až 26. červnem na populární streamingové platformě Netflix, jenž pravidelně zveřejňuje své žebříčky.

Nová 3. série Umbrella Academy byla nejsledovanějším seriálem týdne a na portálu CSFD má zatím slušných 73 %. Odsunula tak z vedení Stranger Things, jejichž posun se dá očekávat v následujícím článku, jelikož vyšly zbylé dva díly čtvrté série.

Přesto se i nadále drží v žebříčku na vysokých pozicích. Čtvrtá série je druhá, třetí je třetí a druhá čtvrtá. První série již spadla a v elitní pětici se nepohybuje.

Tu totiž zavírá Včela na mušce (Man Vs Bee), krátký komediální seriál v hlavní roli s Rowanem Atkinsonem, kde vám bude až úzko z toho, co je hlavní postava schopna provést.

Filmům kraluje Spiderhead, který vypráví příběh dvou trestanců, které dožene jejich minulost. Mnohé upoutá Chris Hemsworth v hlavní roli.

Následuje Muž z Toronta s Kevinem Hartem, třetí příčka patří romantické komedii Láska & Gelato (Love & Gelato). Úspěšná Životní trefa (Hustle) již spadla na čtvrté místo. Pětku poté uzavírá dokument Jennifer Lopez: Poločas (Halftime).

Zdroj: CSFD, Netflix

Oblíbené