Spojte se s námi


Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Resident Evil: Lék se dostává do povědomí fanoušků

Publikováno

dne

Filmy a seriály jsou nedílnou součástí našich životů. Netflix, jedna z nejoblíbenějších streamovacích platforem, vydává každý týden přehled toho, co její diváci nejvíce sledují. A my se podíváme na to, jak je na tom naše Česká republika.

Červenec se blíží ke svému konci a dnes se zpětně podíváme na to, co fanoušci seriálů a filmů sledovali v období mezi 11. až 17. červencem na populární streamingové platformě Netflix, jenž pravidelně zveřejňuje své žebříčky.

V seriálech se již poosmé v řadě drží v elitní pětici čtvrtá série Stranger Things, i tentokrát je na první příčce. Hned za ní je ale novinka na Netflixu v podobě Resident Evil: Lék.

„Skoro tři desetiletí po objevu viru T dojde k epidemii, která odhalí temná tajemství Umbrella Corporation,“ zní popisek Netflixu k tomuto novému seriálu.

Třetí příčka patří první sérii Manifestu, zbylé dvě příčky obsadila druhá a třetí série Stranger Things. Jak jsou na tom filmy? Na první příčku se dostala Mořská příšera (The Sea Beast).

Za ním se nachází francouzské romantické drama Dangerous Liaisons, třetí příčku obsadila novinka v podobě Pýchy a přemlouvání (Persuasion).

Ta dívka z fotky (Girl in the Picture) zůstává na čtvrtém místě sledovanosti, elitní pětici filmových děl na Netflixu poté uzavírá populární Muž z Toronta (The Man from Toronto).

Zdroj: Netflix, CSFD

Oblíbené