Spojte se s námi


Reality show

Survivor zatím nabídl mnoho hádek. O nejdrsnější z nich se postaral Jack a Mikýř

Publikováno

dne

Survivor je o překonávání sebe samého, snášení extrémních podmínek a schopnosti získávat sympatie. Čím déle jsou soutěžící na tropickém ostrově, tím více je ovládají emoce. Z letošní série byly zatím odvysílané zhruba dvě třetiny. Podívejme se na ty nejdramatičtější hádky, které se v show Survivor za tu dobu mezi hráči udály.

1. Jack vs Mikýř kvůli nevhodnému vtipu

Tato hádka byla tak vyhrocená, že se ani nedostala do sestříhaného dílu. Oba aktéři za ni dostali postih – nesměli se zúčastnit první odměny, kterou jejich kmen vyhraje. Všechno rychle vyeskalovalo poté, co Jack udělal nevhodný vtip o uhoření v blízkosti Nikoly, která v požáru ztratila babičku a sestru. Mikýře rozohnila Jackova neempatie.

„Nechápal, co udělal špatně a ve mně to tolik vřelo, že jsem mu řekl, že mu jednu vrazím,” vysvětloval Mikýř, když se před všemi soutěžícími za svoje chování omlouval. Nikola, o kterou v hádce šlo, byla ale na jeho straně. „To, co řekl Jack, nemůže říct normální člověk. Nikdy se mě nikdo nezastal tak jako Mikýř,” svěřila se na kameru. Nakonec si to všichni vyříkali. Jack a Mikýř ve hře navzdory osobním rozporům dál spolupracovali až do Jackova odchodu.

2. Radek vs Nikola kvůli kokosu

„Laskavě se vzpamatuj! Nech si tyto triky pro někoho jiného,“ křičel Radek na Nikolu, když ze zásob vzala kokos. Před okamžikem se podle vlastních slov ptal, jestli někdo kokos nechtěl, a dostal samé záporné odpovědi. Kvůli maličkosti tak vyšel na povrch táhlý spor. Podle Radka se Nikola s Janou dlouho chovaly záludně. Něco mu v jeho přítomnosti odsouhlasily a potom to za jeho zády zkritizovaly.

„Je ti přes padesát, měla bys být trošku rozumná,” sepsul tehdy trenérku Janu, když se Nikoly zastala. Radek svůj vztek později svedl na hlad. Po první vyhrané odměně se oběma ženám omluvil. Ty si však nejsou jisté, zda to myslel vážně. Nikola Radka označila za šikanátora.

3. Jack vs Filip, Jakub a Mikýř kvůli jinému kokosu

Opravdová mela se seběhla potom, co Lovci dostali za odměnu porce nejrůznějších pochutin. Háček byl v tom, že každý soutěžící mohl ochutnat jen jedno jídlo. Ne každé z nich bylo chtěné. Nechyběly plátky kokosu, který hráči jedí každý den. Ty byly Filipem nakonec přidělené Jackovi.

„Černý Jack dostal bílý kokos,” reagoval na to naštvaně. Kmen tehdy nařkl z rasismu. „Je to proto, že jsem jiný. Všichni na mě útočí,” popsal nespravedlnost. Všichni ostatní to ale odůvodňovali prostě tím, že Jack se kvůli zranění neúčastnil soubojů, a tak z hráčů potřeboval doplnit nejméně kalorií. Jakub mu tehdy řekl, že se neumí chovat jako dospělý člověk, a Mikýř odešel se slovy, že vedle něho nemůže existovat. Rozhodně to ale nebyl Jackův poslední spor.

4. Tomáš vs Márty a Mikýř kvůli okrádání dětí

Na jedné z prvních kmenových rad kmen slavných reagoval na nařčení protihráčů. Na mušku se jim dostal herní streamer Tomáš. „Když jsi streamer, tak okrádáš děti,” říkali mu Márty a Mikýř. On se tomu však zarytě bránil. „Kde máš jistotu, že jsou to děti? Myslíš, že mi peníze posílají třináctiletí?” ptal se rozhořčeně. Mikýř oponoval tím, že pracuje ve stejném odvětví. Ví, jak to chodí. Hádka zůstala bez rozuzlení. Mikýřovi je ale prý Tomáš stále nesympatický, což může ovlivnit jeho herní tahy v nadcházejícím sloučení kmenů.

5. Kristina vs Pirát kvůli promíchání kmenů

První kmenová rada po promíchání kmenů se nesla v duchu stížností. Lovce zamrzelo, že jejich bývalí spoluhráči Kristina a Tomáš až moc slavili výhru v novém kmeni. A vyměněnou Kristinu zase naštvalo, že po ní zbylí Lovci symbolicky házeli šípy. Pohyb prý nacvičovala s nimi. „Takže házet šípy ti nevadí, ale přijímat je nechceš,” reagoval tehdy Pirát. V každé její větě viděl nějaké protiřečení a Kristina se nakonec stáhla. Podle současných aliancí ve hře je dost možné, že ve sloučení budou Pirát a Kristina hrát proti sobě.

Zdroj: TV Nova

Oblíbené