Spojte se s námi


Reality show

Survivor 2024: Pirát schytává od diváků kritiku. Podle Jirešové je neempatický

Pirát se podle diváků v průběhu reality show Survivor změnil a ukazuje teď svou odvrácenou tvář. Zapojil se do výměny názorů na kmenové radě ve čtrnáctém díle, po které ze hry vypadla Ivana Jirešová. Herečka Piráta po svém návratu domů označila v rozhovoru za neempatického.

Publikováno

dne

Pirát se podle diváků v průběhu reality show Survivor změnil a ukazuje teď svou odvrácenou tvář. Zapojil se do výměny názorů na kmenové radě ve čtrnáctém díle, po které ze hry vypadla Ivana Jirešová. Herečka Piráta po svém návratu domů označila v rozhovoru za neempatického.

Na kmenové radě rozvířil vlny moderátor Ondřej Novotný, když se zeptal, jak se vyměněným hráčům podařilo začlenit do nových kmenů. Všichni se nejprve shodli na milém přivítání od nových spoluhráčů. Hádka na sebe ale nenechala dlouho čekat.

Policistka Kristina přiznala, že ji zamrzelo, jak do ní její bývalí soukmenovci Lovci po vyhraném souboji symbolicky stříleli šípy. Tento oslavný pohyb nacvičovala na začátku s nimi. „Takže střílet šípy ti nevadí, ale přijímat je ano,” zasmál se tomu Pirát.

Kristina se snažila vysvětlit, že šlo o jednu konkrétní situaci a Lovcům nic nevyčítá. Pirát s ní ale nesouhlasil a přitakání se od něj nedočkal ani streamer Tomáš. Podle něho byl přesun mezi kmeny velmi náročný, protože se najednou ocitl mezi neznámými lidmi. „Nevím, co je na tom těžkého. Myslím, že mi to naopak dalo výhodu,” oponoval mu Pirát, jenž byl sám jedním z vyměněných soutěžících.

Některé diváky svými slovy šokoval

Na sociálních sítích diváci kritizují, že se zápasník MMA vůči Kristině a Tomášovi choval zbytečně povýšeně. „Dostává mě, jak je najednou urýpaný a arogantní,” vyjadřuje se divačka Zuzana. Podle ní dobře věděl, na co jeho soupeři naráželi, a měl jen potřebu jim odporovat.

„Jak rýpal do Týnky, to bylo ubohé, asi se jí bojí,” domnívá se jeden z příznivců Survivoru na Facebooku. „Pirát byl úplně mimo,” shoduje se většina. Současné chování zápasníka přičítají všeobecně agresivní náladě v kmeni Lovců. Některým se jeho negativní reakce zdály tak přehnané, že podle nich musela být kmenová rada hodně sestříhaná.

Pirát je prostě Pirát, řekla Jirešová

Jako poražená z vyřazovacího duelu po kmenové radě odešla nejslavnější účastnice letošního ročníku Ivana Jirešová. Po návratu domů zavítala do pořadu Švancibar, kde se rozpovídala o zážitcích z ostrova. Připadalo jí, že kmen si po odchodu Piráta a Mikýře k soupeřům oddechl.

„Nálada v kmeni se uvolnila. Mně osobně se ulevilo. Opadl ten hrozně silný mužský element. I když tedy Miky byl takový empatičtější, Pirát byl přece jen prostě Pirát,” vysvětlila změnu v týmu Titánů po výměně hráčů. U Lovců se atmosféra zdála od začátku napjatější. MMA zápasník si v novém kmeni ale podle všeho našel svoje místo.

Zdroj: TV Nova

Oblíbené