Spojte se s námi


Reality show

V Survivoru to pořádně vře! Tomáše Ryse rozohnila poznámka, že na streamech okrádá děti. Mikýř jeho dotčení nechápe

Situace mezi oběma kmeny se pořádně vyostřuje. Již dříve si Titáni stěžovali na nesportovní chování Lovců, nyní naopak Lovci vyčítali druhému kmeni určité situace. Zvlášť poznámku Martina Prágra, kvůli které se kmenová rada pořádně vyostřila.

Publikováno

dne

Situace mezi oběma kmeny se pořádně vyostřuje. Již dříve si Titáni stěžovali na nesportovní chování Lovců, nyní naopak Lovci vyčítali druhému kmeni určité situace. Zvlášť poznámku Martina Prágra, kvůli které se kmenová rada pořádně vyostřila.

Nevraživost mezi Prágrem a Rysem

Předmětná poznámka byla pronesena před startem soutěže o imunitu. „Já bych chtěl jenom osvětlit tu věc. Včera při souboji o imunitu, když jsme s Mártym stáli na startovní pozici, tak on se do mě obouval a myslím si, že blbým způsobem, a měl na mě blbý kecy typu, že jsem streamer a že okrádám malý děti o peníze. Je to poměrně typická urážka streamerů a mě to docela dost naštvalo,“ uvedl moderátora Ondřeje Novotného a diváky do situace Tomáš Rys.

„Myslím si, že to bylo trochu nemístný a zbytečný. Příště bych si hlídal, jestli naházím víc pytlíků do koše než já,“ dodal už rozohněný Tomáš Rys, jenž si na internetu říká Hateris. K reakci se poté dostal i Martin Prágr, jenž uvedl, že šlo čistě o hecařskou konverzaci „Nejsem tady od toho, abych šel tady brečet a na někoho si stěžovat. Nejsem tu od toho, abychom tady na sebe házeli špínu,“ dodal směrem ke svému soupeři Prágr.

Martin Prágr už mluvil mnohem smířlivěji než jeho soupeř. Hned ale bylo zjevné, že u soupeřů nenašel pochopení. Evidentně byl do celého problému vtažen celý kmen Lovců.

Do sporu se vložil také Mikýř

Záhy se však přihlásil o slovo zase Rys. „Já si myslím, že je to trošku rozdíl. Hecování je jedna věc, obviňovat někoho, že okrádá děti o peníze je druhá věc. To mi přijde jako rozdíl.“ Tomu už nevydržel přihlížet Mikýř, jenž ke svému kmeni pronesl: „To je úplně standard u streamerů, ne?“ Poté už se Martin Mikyska naplno vložil do debaty.

Ondřeji Novotnému samozřejmě poznámka Mikýře neunikla, a tak mu ihned předal slovo. „Jako když jseš streamer ty vole, tak okrádáš děti o peníze, to je fakt. Proti tomu nemáš bojovat,“ konfrontoval Ryse. „A jak ty to víš, že okrádá streamer o peníze?“ oponoval Hateris. „Ježíš každej YouTuber, každej streamer,“ reagoval Mikýř, načež se mu dostalo stejné odpovědi, kde má jistotu, že jde o malé děti.

To už Mikýř nevydržel a při ironickém úsměvu si nechápavě skryl svou hlavu v dlani. Po dalším naléhání Ryse už reagoval. „Já dělám to stejný, co ty, chápeš to. Já dělám ve stejným oboru, co ty a já bych s tímto nebojoval,“ na což Rys reagoval nedůvěřivou otázkou: „Ty jseš streamer?“ Je tak jasné, že Rys nepatří k fanouškům Mikýře, jenž diváky pravidelně baví na svém YouTube kanále i na streamovací platformě Twitch.

„Já bych řekla, že potrefená husa nejvíc křičí a tím bych to ukončila,“ vzala rozum do hrsti a utnula výměnu názorů Ornella Koktová.

Nevraživost mezi oběma kmeny je obrovská

Jednalo se pouze o eskalaci dřívějších problémů a křivd mezi oběma kmeny Titánů a Lovců. Zatímco Titáni dlouhodobě vyčítají Lovcům jejich nesportovní chování, kdy například nesportovně slaví svou výhru nebo mají nemístné poznámky, Lovci soupeře rovněž obviňují z pomlouvání a obviňování. Kmenová rada, ať je toho příkladem.

Je pravda, že Tomáše Ryse se poznámka asi dotkla více, než by tomu bylo doma. Nicméně každá rozepře je v této soutěži silně netaktickým krokem, tudíž by se tomu měli všichni hráči snažit vyvarovat. Rozhodně se však nejednalo o něco, za co by se měl za Ryse postavit celý kmen. Nemluvě o tom, že se nejedná o tak soukromou věc, jak Rys uvádí, když jej streamování živí a je veřejně známou osobou. To se soukromím nemá nic moc společného.

Zdroj: TV Nova

Oblíbené