Spojte se s námi


Reality show

Survivor 2024: Novinky, očekávaní účastníci a důležitá data

Třetí řada oblíbené reality-show se blíží. Survivor Česko & Slovensko startuje 27. února a již nyní prosakují určité informace, které všechny fanoušky zajímají. Koho se v nové sérii dočkáme?

Publikováno

dne

Třetí řada oblíbené reality show se blíží. Survivor Česko & Slovensko startuje 27. února a již nyní prosakují určité informace, které všechny fanoušky zajímají. Koho se v nové sérii dočkáme?

Survivor a soutěžící

Stejně jako každou sezonu Survivoru i tentokrát nemohou chybět známé osobnosti. Spekulace prosakují už nějaký ten týden a o některých jménech je v podstatě jasno.

V nové sérii uvidíme Ornellu Koktovou či Samuela Krištofiče, kterého fanoušci MMA mohou znát pod přezdívkou Pirát. V prosinci porazil Karlose Vémolu a prozdradil, že jej čeká velká výzva.

„Diváci se mohou těšit na nejsilnější jména, která jsme kdy měli, co se týká známosti. Bude tam určitě i pár jmen, která rozdělují společnost a zahýbou s ní, takže si to minimálně na začátku užijí hodně,“ řekl moderátor Ondřej Novotný pro Expres.

Nápověda ohledně jmen, které rozdělují společnost, může mířit na jiné reality-show. Účastnicí by se měla stát i Ráchel Karnížová z Love Islandu, možností je i Andrej Kudimov, který se ukázal v Big Brotherovi.

Dále se mluví o herečce Ivaně Jirešové, influencerovi Martinu Carevovi či herci Jiřímu Langmajerovi. Jména jako David Vitásek či Gabriela Partyšová nakonec v Survivoru nebudou.

Kdy začíná Survivor a kde jej sledovat?

Nová série Survivor Česko & Slovensko startuje v úterý 27. února 2024. Sledovat jej můžete na internetové televizi Voyo. Pokud ale nechcete za sledování platit, musíte si na premiéry počkat.

Na obrazovkách televize Nova a Markíza uvidí fanoušci díly tradičně s jednodenním zpožděním. V takovém případě nicméně nedoporučujeme scrollovat na sociálních sítích, kde se s předstihem dozvíte aktuální novinky či jména vypadnutých ostrovanů.

Stejně jako předchozí sezony bychom se měli dočkat dvou dílů týdně. Minulá série trvala 74 dní a měla celkem 32 dílů + jeden speciál. Podobný počet očekáváme i nyní, konec je tedy naplánovaný přibližně na polovinu měsíce června.

Zdroj: TV Nova, Survivor, Extra

Oblíbené