Spojte se s námi


Reality show

Nikola Kabátová je další účastnicí Survivoru. Chce využít nastudované strategie ze zahraničních verzí soutěže

Nikola Kabátová žije v Praze a mezi její koníčky patří tanec, basket, cestování a procházky s věrným psím miláčkem. Je jí 31 let, ale v životě ji potkala obrovská tragédie. Svěřila se, že zažila chronický stres, když při požáru uhořela její mladší sestra a babička.

Publikováno

dne

Nikola Kabátová žije v Praze a mezi její koníčky patří tanec, basket, cestování a procházky s věrným psím miláčkem. Je jí 31 let, ale v životě ji potkala obrovská tragédie. Svěřila se, že zažila chronický stres, když při požáru uhořela její mladší sestra a babička.

Většího fanouška byste v Survivoru hledali jen těžko

Nikola Kabátová se netají tím, že Survivor miluje a dokonce zná americkou, tureckou i australskou soutěž. Účast v této reality show byla doslova už dětským snem. Zapracovala na sobě, věřila si a je tam, kde je. V týmu modrých Lovců. Plní si svůj velký sen.

Ostatně je bojovnice už od mládí. Vybojovala si i povolání programátorky, od kterého ji známí odrazovali. Mimochodem právě své povolání chce před ostatními bojovníky utajit. Aby si o ní prý nemysleli, že je nadmíru chytrá. Každopádně velkou výhodu vidí v tom, že má nastudované téměř všechny zahraniční série Survivoru. Pročež dokáže vyhodnotit další postupy a strategii, jež jsou podle ní klíčové.

Nikola Kabátová: Po smrti v rodině mě už nic nerozhodí

Tvrdí, že si prošla doslova peklem a myslí si, že na své psychice v poslední době dost zapracovala. Nicméně krutý zážitek, kdy při požáru v otcově domě uhořela její mladší sestra a babička, je její součástí. Jizva v srdci se bude hojit dlouho.

Nikola stála na stráži a starala se

Nikola Kabátová pochází z pěti sourozenců. Otec se o ni moc nezajímal. Přesto mu podala pomocnou ruku v době po nešťastném požáru. A automaticky se o něho postarala, když byl psychicky na dně. Jakoby toho nebylo dost, vzala na svá bedra i starost o sourozence a matku, která se zranila při pádu ze skály. 

Nikola Kabátová: Těžký životní příběh ji neskolil

Naopak sdílí myšlenku, že každá špatná zkušenost je tady pro nás, aby nás posílila.  V životě se dosud stále o někoho starala. Avšak chce dokázat i něco jen pro sebe. Jedním z cílů je právě účast v Survivoru. Její další výhodou je to, že nepodcenila přípravu a na soutěž se pečlivě připravila. V sociálních dovednostech si je celkem jistá.

Lhaní bere jako přirozenou součást hry

Říká o sobě, že je ztřeštěná a přátelská a domnívá se, že by to mohlo pro ni hrát. I když přiznává, že se nebojí lhaní ani aliancí. Ani kdyby někoho měla podrazit. Tvrdí, že aliance ke hře prostě patří. V soukromém životě přiznala, že ráda lže z legrace. Ale když ji pak někdo nachytá, neví jak z toho ven. „Mám strach, když mě v Survivoru někdo naštve, že mě chytne rapl,“ prozradila fanouškům.

Nikola nezná hranic a zdá se, že má všechny předpoklady zvítězit

Koneckonců je narozena ve znamení Štíra a jak známo, štíři jsou plní energie, mají bystrý úsudek a vrozený psychologický talent. Štír totiž umí druhé lidi rychle a dost přesně odhadnout. Navíc štír se vetře kam zrovna bude chtít. Je mrštný a rychlý. Štír nesnáší, když ho má někdo v hrsti. To on musí držet opratě!

Na otázku, co by udělala s případnou výhrou, Nikola odpovídá: „Jet se psem dodávkou na cestu po Evropě a pomoct mamce.“ Mimochodem cestování je také koníčkem Martina Careva.

Zdroj: TV Nova

Oblíbené