Spojte se s námi


Reality show

Martin Carev: Influencer, cestovatel a model se vyhýbá riskování. Z cest je připraven na diskomfort na ostrově

Survivor již začal a je pravdou, že Martin o sobě nedává moc vědět. Ukazuje tvář klidného Martina. Je otázkou, jak s pokračujícími fyzickými úkoly a rozvíjející se sociální hrou udrží tuto masku dlouho. Jakou tvář ukáže Martin v dalším pokračování této překvapivé reality šou?

Publikováno

dne

Martin Carev je český influencer, cestovatel ale také model. Fanynky na něm mohou oči nechat. Jenže to k vítězství v Survivoru nestačí. Důležité bude, jak se Martin Carev popere v soutěži s tím, že se snaží v životě vyhýbat riskování.

Jaký je Martin Carev

Martin Carev , alias Jmenuju Se Martin, žije v Praze. Našel si zálibu ve sportu, přičemž nejvíce upřednostňuje tenis. Po výkonu pak rád zrelaxuje v sauně.

Jeho největším koníčkem a zároveň profesí je produkce hudby. Určitě není žádný introvert, což mohli dříve vidět i televizní fanoušci. Diváci ho měli možnost sledovat už ve známé reality show Tvoje tvář má známý hlas.

Martin Carev: Co si slibuje od Survivoru?

Martin je především extrovert a chce zjistit, kam až dokáže dojít, když ho nebude obklopovat pohodlí domova. Neváhá zajít až za hranici své komfortní zóny. Jeho vášní je cestování a sdílí, že na svých cestách zažil diskomfort. Takže má za to, že je na tuto drsnou reality show dostatečně připraven.

Miluje výzvy a touží zažít dobrodružství

Nicméně při svých cestách se naučil občas i mlčet a je přesvědčen, že i tato zkušenost z cest mu může v Survivoru pomoci. Načež krizové situace chce zvládat v klidu. Je ovšem otázka, zda ho zanechají v klidu i intriky, lži a aliance. A to navíc při současném nedostatku jídla.

Hlavně si chce odpočinout od telefonu

Tím pádem se odstřihne i od sociálních sítí, kde je více než aktivní. Dokonce se Martin Carev už před lety zařadil do TOP 10 českých a slovenských influencerů. Jeho cesty a hudbu sleduje přes 1 500 000 followers!

Ostatně přiznává, že za cestování už utratil více než tři miliony korun. Takže je opravdu co sledovat! První cestu do Itálie v roce 2015 podnikl spolu s neméně známý youtuberem Kovym.

Mimochodem v roce 2017 byl časopisem Forbes označen za dvacátého nejvlivnějšího Čecha na sociálních sítích. Připomeňme jeho nejúspěšnější sérii „Kdyby byly písničky v realitě“. První dva díly mají téměř šest milionů zhlédnutí!

Martin Carev brázdí vlny pod vlajkou Titánů

Survivor již začal a je pravdou, že Martin o sobě nedává moc vědět. Nastavil tvář klidného Martina. Je otázkou, jak s pokračujícími fyzickými úkoly a rozvíjející se sociální hrou udrží tuto masku dlouho. Jakou tvář ukáže Martin v dalším pokračování překvapivé reality show?

Zdroj: TV Nova

Oblíbené