Spojte se s námi


Reality show

Komentář: Rachel v Survivoru nemá co dělat. Je záhadou, proč se vlastně do soutěže přihlásila

Po prvních dnech na ostrově mnoha fanouškům nedá spát, proč se vlastně Rachel, kterou znají především z reality show Love Island, do hry o přežití přihlásila. Dostala se do soutěže po několika dnech jako velké překvapení, ale sama možná netuší, jak dlouho vydrží a jak bude na ostatní působit.

Publikováno

dne

Po prvních dnech na ostrově mnohým fanouškům nedá spát, proč se vlastně Rachel, kterou znají především z reality show Love Island, do hry o přežití přihlásila. Dostala se do soutěže po několika dnech jako velké překvapení, ale sama možná netuší, jak dlouho vydrží a jak bude na ostatní působit.

Ví Rachel, do čeho se pustila?

Už v prvních dílech si diváci všimli, že dredatá Rachel nedává pocit samoty, osamění, také má hlad a dobře ví, že kmenové soutěže mohou být těžké. Přitom právě tu první, které se zúčastnila, dotáhla společně se zrzavým investorem Radkem k vítěznému konci.

V dalších dnech ale fanoušci poznali, že Rachel je v soutěži, jen proto, aby měla účast. Při rozhovoru s moderátorem Ondrou totiž přiznala, že pokud vypadne, tak to jí to nebude ani trápit. Slyšel ji přitom celý kmen, který tak má možnost při první příležitosti Rachel vyloučit. Ona sama vlastně nemá o co hrát. 

V jednotlivých pasážích soutěže je vidět, že to nezvládá. Ať se jedná o jídlo, které je asi to nejmenší, co ji trápí. Nezvládá pocit, že kolem sebe nemá své příbuzné, přátele, jejími slovy „chybí jí její život”, který jinak žije. Je totiž módní návrhářkou, ráda zkouší nové věci a ráda se baví.

Vypadá to, že si Survivor spletla s Love Islandem

Oproti reality show Love Island, kde měli všechen luxus naservírovaný přímo pod nos, v Survivoru si své místo v kmeni musí vybojovat. Taktizuje se hned od začátku, na druhou stranu se hráčům nevyplatí příliš lhát, protože se jim to vyplatí na konci hry, kdy se rozhoduje o celkovém vítězi.

Jakékoli taktizování ale zatím Rachel zcela ignoruje. Dle jejích slov nechápe, proč by měla taktizovat, když její kmen zatím soutěže vyhrává a věří, že takto budou pokračovat. I kdyby tomu tak skutečně bylo, ví vůbec Rachel, co v této soutěži znamená sloučení?

Také ostatní spoluhráči Rachel se shodují na tom, že v soutěži nemá co dělat. Sice bojuje společně se členy kmene Lovců, ale pokud se dostane do sloučení, vypadá to, že moc dlouho nevydrží, vzhledem k tomu, že se jedná o křehkou mladou ženu, která miluje život a není zvyklá na to, že má hlad nebo nemá kde spát.

Dá se tak očekávat, že Rachel se z ostrova bude brzy pakovat. Dokud má energii, je kmeni potřebná. Poté ale je potřeba velká touha a motivace být na ostrově co nejdéle. Tu ale Rachel bohužel postrádá. Nabízí se tak otázka, proč se vlastně do soutěže přihlásila.

Zdroj: Redakce

Oblíbené