Spojte se s námi


Reality show

Moderátor Survivoru Ondřej Novotný si neodpustil poznámku na Rachel. Dle jeho slov se nehodí do společnosti velkého počtu lidí

Módní návrhářka Rachel, kterou její fanoušci znají především z reality show Love Island, musela odpovídat na nepříjemné otázky moderátora Ondřeje Novotného. Tomu přijde, že se Rachel nezapojuje do sociálního života na ostrově, naopak ji podle něj vyhovuje, že není mezi lidmi.

Publikováno

dne

Módní návrhářka Rachel, kterou její fanoušci znají především z reality show Love Island, musela odpovídat na nepříjemné otázky moderátora Ondřeje Novotného. Tomu přijde, že se Rachel nezapojuje do sociálního života na ostrově, naopak jí podle něj vyhovuje, že není mezi lidmi.

Kuba do kmene více zapadl

„Rachel, ty jsi přišla do kmene společně s Kubou a musím říct, že na první dobrou se mi zdá, že Kuba do toho kmene tak nějak více zapadl, zatímco ty možná i v normálním životě trávíš čas raději třeba sama nebo s menším množstvím lidí. Jak to vnímáš ty?” zeptal se narovinu Ondřej.

„Ano, je to tak,” přiznává se známá tvář. Myslí si, že se příliš nehodí do sociální hry, nechápe, proč by si nyní měla vytvářet nějaké aliance, když tým vlastně není v žádném ohrožení. „Jsem si jistá, že to vyhrajeme,” vyjádřila se. „Já si užívám ten čas na ostrově, protože vím, že to může co nejdříve skončit.”

Už jen touto odpovědí Rachel ukázala, že nepřišla do soutěže udělat úspěch. Právě sociální hra je alfou a omegou celé soutěže, přičemž taktizovat by se mělo již od začátku soutěže. Jinak daný soutěžící nemá šanci.

V Survivoru je nejhorší se vzdát

Ondřej její vyjádření moc nechápe. „No, to může, když to takhle vnímáš. Protože je to 50:50. Je tady dobrých 50 procent na to, že jsi tady teď všem vlastně řekla, ,hele, já jsem dobrá s tím, když mě pošlete domů‘,“ rozhazuje moderátor rukama.

Rachel se jen směje: „Jakože jsem,” přitakává. S tím ale Ondřej nesouhlasí. Rachel je zvědavá, zajímá ji, proč má Ondra takový názor. Zopakuje ten, který již sdělil na kmenové radě později vypadnuvší Adéle. „Jestli je něco strašného na Survivoru, tak je to člověk, který se vzdává.”

Rachel na to má jiný názor. „Já se ale nevzdávám, ale vím, že oni tady mají větší motivaci tu zůstat, než já. Já si užívám to, že jsem tady, ale nijak extra nebojuju, abych se tu udržela bůhví jak dlouho,” vysvětluje mladá návrhářka, kterou zaručeně poznáte podle zrzavých dredů.

Už jen tohle prohlášení zřejmě bude stát Rachel jednou krk. Je jasné, že kmen takového účastníka jednou vytěsní, jelikož půjde o slabý článek. Půjde o článek, který nemá vůli na ostrově vydržet co nejdéle.

Zdroj: TV Nova

Oblíbené