Spojte se s námi


Celebrity

Karlos míří do kin. Vémola se dočkal celovečerního filmu: dokument o extrémním člověku v extrémní době

Karlos Vémola byl první velkou hvězdou české MMA scény. Jedni jej milují, druzí nenávidí. Být vůči němu neutrální nedokáže každý. I proto si zaslouží celovečerní dokument, který půjde již za pár dní do kin.

Publikováno

dne

Karlos Vémola byl první velkou hvězdou české MMA scény. Jedni jej milují, druzí nenávidí. Být vůči němu neutrální nedokáže každý. I proto si zaslouží celovečerní dokument, který půjde již za pár dní do kin.

Fenomén, první velká MMA, legenda, šampion. To vše jsou slova, kterými lze popsat muže, díky kterému se čím dál populárnější bojový sport v České republice dostal tam, kde je dnes.

Karlos Vémola má navíc velmi inspirativní životní příběh. Prošel si lecčím. Stále se musel rvát s překážkami, stále se překonával. Jak sám rád opakuje, neustále chce dokazovat, že tvrdá dřina porazí talent, a chce jít příkladem.

Terminátor je rozhodně mužem, který si zasloužil, aby se o něm natočil celovečerní dokumentární film. Ostatně byl prvním Čechem ve slavné organizaci UFC, především díky němu se podařilo Oktagonu vypromovat Zápas století s Attilou Véghem tak velkolepě. Historek a zajímavých životních příběhů má na rozdávání, což už nejednou potvrdil.

A už 25. ledna o něm skutečně celovečerní dokument do kin zamíří. Bude trvat 90 minut, scénáře a režie se ujali Michal Samir a Šimon Šafránek.

Karlos Vémola se dočká celovečerního dokumentu

„Po 15 letech natáčení míří do kin celovečerní dokument Karlos. Režisér Michal Samir začal s Karlosem točit už před mnoha lety v Londýně, kdy se Vémola živil jako vyhazovač u baru a protloukal se životem. Důležitou součástí filmu jsou unikátní a nikdy neviděné záběry z Karlosovy minulosti a také jeho fotografie z osobního archivu,“ píše Bonton Film v tiskové zprávě.

Film má ukázat, kdo je ve skutečnosti Karlos Vémola, odkud se vzal a jaký je mimo světla reflektorů. Nebude se jednat o pouhý sportovní medailonek, nýbrž o obraz osobnosti, která změnila MMA v České republice.

„Vémolův život byl vždy plný propastných protikladů. Od dětství žil za hranou. Ať za hranou toho dobrého, nebo špatného. Jako malý se pral na ulicích Olomouce, po škole odjel do Londýna, kde se živil jako vyhazovač, proslavil se jako zápasník, šel do vězení, znovu se proslavil, vyprodal O2 arénu a stal se celebritou. Karlos je film o extrémním člověku v extrémní době,“ stojí v tiskové zprávě.

Je se tedy na co těšit. Ať už je vám Karlos Vémola sympatický či nikoliv, rozhodně si zaslouží respekt. Zajímavostí pak je fakt, že Terminátor nedávno prohlásil, že za film nedostane ani korunu, jelikož prý doplatil na svou „dobro-hloupost“.

Zdroj: Oktagon MMA, Bonton FIlm

Oblíbené