Spojte se s námi


Celebrity

Vémola: V osmé třídě jsme si s kamarády koupili auto. Moje máma věčně jezdila na rezervu a já měl neustále plnou nádrž

Karlos Vémola je známou tváří nejen ve světě bojových sportů, ale i ve světě showbusinessu. V obou z nich milují jeho historky z minulosti, která byla poměrně zajímavá. Tentokrát vyprávěl o tom, jak ještě v osmé třídě jezdil s kamarádem do školy autem.

Publikováno

dne

Karlos Vémola je známou tváří nejen ve světě bojových sportů, ale i ve světě showbusinessu. V obou z nich milují jeho historky z minulosti, která byla poměrně zajímavá. Tentokrát vyprávěl o tom, jak ještě v osmé třídě jezdil s kamarádem do školy autem.

Karlos Vémola je stále aktivním zápasníkem, ostatně už příští týden má naplánovaný souboj se Samuelem Krištifučem. V létě by měl ovšem kariéru ukončit po zápase s Attilou Véghem, odveta se koná v červnu na fotbalovém stadionu v Edenu.

Fanoušci se ptají, co bude Vémola po konci kariéry dělat, jisté je ale to, že jej budeme neustále někde vídat ve světě showbusinessu. Právě tato stránka mu svědčí, Terminátor je rád viděn a veřejnosti vypráví o svém zajímavém životě.

Mluvil například o tom, jak v minulosti bral steroidy, protože se věnoval kulturistice, kde to tak dělají úplně všichni, co chtějí být konkurenceschopní. Jeho trenér Eddie Abbew si z něj navíc dělal pokusného králíka.

V obsáhlém rozhovoru s Willy Caem ale vyprávěl i jednu příhodu z dětství, kdy ještě chodil na základní školu, na kterou jezdil autem. Nikoliv ale s jedním z rodičů, nýbrž s kamarádem v roli řidiče.

„Já jsem bydlel daleko od školy. Byly blbý spoje, musel jsem jezdit o hodinu dřív. Tak jsme se s kámošema domluvili, že nebudeme jako pitomci jezdit vlakem. Tak jsme z kapesnýho ušetřili nějaký peníze a za tři tisíce koupili Škodovku 110. Jinej problém byl, že jsme neměli na benzín.

Já jsem bydlel kousek od fabriky a věděl že jsem, že kluci občas kradli benzín a moc jim to nešlo. Ve starých Škodovkách byl pod nádrží ventilek, kterej si otevřel a vytekl z toho benzín. Oni tam stáli s flaškama a všude jim to teklo, tak já, chytrá hlava, jsem si vzal umyvadlo, do něj jsem dal špunt a udělal jsem si z toho hadici.

Umyvadlo jsem strčil pod auto, nádrž mě natekla krásně do umyvadla, pak jsem to srčil do auta a měl jsem plnou. Moje máma věčně jezdila na rezervu a já měl neustále plnou nádrž. Tehdy jsme jezdili s Lubošem do školy autem, a to byla osmá nebo devátá třída, a on měl skvělou maminku, ale ona byla až moc hodná.

Jednou jsem přilétnul s tím autem a říkám mu ať spěchá, jel jsem jako prase. Ona to viděla z okna že jedeme jako hovada a volala do školy, aby se zeptala, jestli jsme dojeli v pořádku. Učitelka reagovala, že nám je 14 a nemůžeme jezdit autem. Byl z toho hroznej průšvih a máma mě zabavila klíče od první Škodovky,“ řekl s humorem.

Jeho rodiče to s ním rozhodně neměli v dětství snadné, dnes na něj ale mohou být pořádně hrdí. Vémola je průkopníkem MMA u nás a nebýt jeho, Oktagon by nebyl takový, jaký jej známe.

Zdroj: Willy Cao

Oblíbené