Spojte se s námi


Reality show

Filip si v Survivoru nebral servítky a vyjádřil se drsným způsobem na adresu Martina Careva

Filip Křížek si v Survivoru nebral servítky a opět sáhl k ostřejším slovům směrem k dalšímu účastníkovi. Tentokrát se nelichotivě vyjádřil na adresu Martina Careva z druhého kmene. „Carev je hroznej de*il,“ počastoval jej Filip.

Publikováno

dne

Filip Křížek si v Survivoru nebral servítky a opět sáhl k ostřejším slovům směrem k dalšímu účastníkovi. Tentokrát se nelichotivě vyjádřil na adresu Martina Careva z druhého kmene. „Carev je hroznej de*il,“ počastoval jej Filip.

Celá situace se odehrála při večerní debatě v kmeni Lovců. Hlavními aktéry byl Jakub Bína s Filipem Křížkem, kteří rozebírali možné aliance v druhém kmenu Titánů. Z toho se pak snažili rozluštit, koho by mohl druhý kmen ze svého středu vyloučit.

„Jestli mají dvě party, tak kdo si myslíte, že tam bude? (myšleno v aliancích),“ začal debatu Jakub Bína. „V jedné je Mikýř, ta modelka Denisa, pak je Sebastian, Pirát, Yenifer a Jirešová,“ dal tahle jména k sobě Filip Křížek.

„A proti nim stojí Carev, Kornelka Koktelka (Ornella Koktová) nebo jak se to říká, Adéla tam jakoby je a je tam tanečník Márty,“ pokračoval Filip.

Filip posléze rozjel další teorii o tom, že by si mohla první aliance k sobě přetáhnout ještě Adélu, jelikož měla s Denisou Dvořákovou vřelý vztah. V tom případě by byl Martin Carev v ohrožení.

„A myslíte si, že na toho Careva maj pifku taky, jo?“ divil se Bína. „Ten Carev je hroznej debil,“ vypálil pak bezprostředně Filip, načež zbytek kmene propukl ve smích a Bína to pak komentoval slovy: „Tak to chápu, že by mohli mít (pifku).“

Jak už víme, kmen nakonec do duelu vyhlasoval Adélu Krejdlovou, přičemž ta v duelu nestačila na Mikýře. Ten se na kmenové radě překvapivě vzdal imunity ve prospěch Sebastiana, aby jej následně mohl zvolit do duelu. Adéla za tento krok Mikýře později zkritizovala.

Když se vrátíme k Filipově poznámce, na první pohled to může působit jako nevinné blábolení, případně jako nevinná snaha o uvolnění atmosféry v kmeni. Nicméně zvlášť v Survivoru si účastníci slova ostatních velice dobře pamatují a ve vhodné chvíli je využívají. Navíc v soutěži téměř jistě dojde k promíchání kmenů, tudíž se Filip Křížek může s Martinem Carevem záhy ocitnout v jednom kmeni. Z toho důvodu nebylo toto prohlášení příliš taktické pro hru.

Nejde však o první přešlap Filipa. V minulém díle si vyšlápl na Jacka Hamida, se kterým se pustil do ostré hádky. Pokud se tedy takhle bude Filip prezentovat i nadále, záhy v soutěži pravděpodobně skončí.

Zdroj: TV Nova

Oblíbené