Spojte se s námi


Reality show

První velké drama u Lovců v Survivoru. Skončil jsi u mě! řval Filip na Jacka

Survivor sice sotva začal, nicméně u Lovců atmosféra pořádně zhoustla. Může za to hádka Filipa s Jackem, která se pořádně vyostřila. Oba soutěžící od sebe museli odtrhnout jejich spolubojovníci.

Publikováno

dne

Survivor sice sotva začal, nicméně u Lovců atmosféra pořádně zhoustla. Může za to hádka Filipa s Jackem, která se pořádně vyostřila. Oba soutěžící od sebe museli odtrhnout jejich spolubojovníci.

U Lovců se diskomfort na ostrově začíná pořádně projevovat. Nejvíce se nepohoda projevila v hádce Filipa s Jackem, která se pořádně vyhrotila. Co se vlastně stalo?

Hádka kvůli špatnému spánku

Soutěžící na ostrově běžně spí těsně vedle sebe pod jednoduchým přístřeškem. Už to je velmi nepohodlné, pro Jacka ale bylo nesnesitelné chrápání dalšího účinkujícího Bandurka. Následující noc tak Jack odmítá spát vedle Bandurka.

Do toho se hned vloží hasič Filip, jenž se Bandurka zastane a Jackovi odvětí: „Já nevím, co tady děláš za komedii.“ Na to Jack odvětí: „To není žádná komedie. Já jsem včera celou noc nespal, jak chrápal.“

Následně Filip Křížek reagoval větou, která celý konflikt ještě více vyostřila. „Já taky nespal. Frajer, že chrápe, tak ho za to budeš je*at?“ řekl ostře Filip.

Jack trefil Filipovu achillovu patu

Už teď byla hádka značně vyostřená, nicméně vše ještě vygradovalo, když Jack zmínil, že se na televizi bude dívat i Filipův syn a manželka. Tímto naléhal na Filipa, ať se k němu chová s větším pochopením.

To se ale minulo účinkem. Filip hned vyskočil z postele. „Počkej, ještě jednou řekni něco o mém synovi. Na mého syna neotvírej hubu. Naposledy,“ naléhal důrazně na Jacka.

Filipa musel od svého spolubojovníka odtáhnout Tomáš. „Skončil jsi u mě!“ řval ještě Filip na Jacka. Tito dva tedy rozhodně společnou alianci nebudou tvořit.

Už tedy máme za sebou vcelku velký zvrat, jenž může u Lovců pořádně zamíchat kartami. Na stranu Filipa se totiž postavili i další členové kmenu v čele s Tomášem. Jack nyní bude muset na další soutěžící pořádně zapůsobit, aby jej ze svého středu nevyhodili.

Zdroj: TV Nova

Oblíbené