Spojte se s námi


Kultura

Čtvrtá série Stranger Things? Nejvíce hororová ze všech, říká hlavní postava seriálu. Vyjít by měla do dubna 2022

Publikováno

dne

Seriál Stranger Things, jenž vyšel z dílny Netflixu, se stal velice populární. Za sebou má tři úspěšné série a ve velkém se očekává čtvrtá. Herec Finn Wolfhard, který hraje v hlavní roli, prozradil, co od ní očekávat.

Stranger Things za sebou má již tři série. Kromě zahraničí sbíral seriál úspěchy i v České republice. Na stránkách Československé filmové databáze je hodnocen jako 16. nejlepší seriál, k tomu je 24. nejoblíbenější. Od uživatelů si získal průměrné hodnocení 91 %.

Všechny tři série si udržely stabilní vysokou laťku, ani jedna v průměru nešla v hodnocení pod 86 %. Očekává se, že čtvrtá série vyjde v první polovině roku 2022. Nejvíce se skloňuje období mezi únorem a dubnem.

Finn Wolfhard, herec hrající hlavní postavu Mikea Wheelera, se v krátkosti o nové sérii rozvyprávěl v rozhovoru pro server NME.

„Postavy rostou a s nimi roste i naše publikum. To je skvělé. Děj tak může být trochu děsivější a hororovější. V nové sérii bude určitě mnohem více děsivých momentů. Určitě je to nejhororovější série ze všech,“ nechal se slyšet Wolfhard.

K nové sérii prozatím vyšly tři trailery. Poslední byl zveřejněn koncem září. Brzy by měla být odhalena další ukázka.

Děj nové série bude dle různých spekulací zasazen do roku 1986, konkrétně do dubna. Více detailů však není k dispozici.

Dokáží tvůrci udržet vysokou nastavenou laťku?

Zdroje: NME, ČSFD, Netflix

Oblíbené