Spojte se s námi


Celebrity

Andrej Babiš vyrazil do Prahy na hokej s Monikou Babišovou. Veřejnost spekuluje, jestli se k sobě po rozchodu nevrací

Štístko? Dost možná. Andrej Babiš byl jednou z osobností, které vyrazili v pátek večer do pražské O2 arény na první utkání české hokejové reprezentace na domácím mistrovství světa. A překvapivě nepřišel sám, ale i s Monikou Babišovou, s níž se má rozvádět.

Publikováno

dne

Štístko? Dost možná. Andrej Babiš byl jednou z osobností, které vyrazili v pátek večer do pražské O2 arény na první utkání české hokejové reprezentace na domácím mistrovství světa. A překvapivě nepřišel sám, ale i s Monikou Babišovou, s níž se má rozvádět.

Česká hokejová reprezentace v pátek večer odehrála svůj první zápas na domácím MS v hokeji. Dramatickou bitvu s Finskem zvládla po samostatných nájezdech. Gólu se fanoušci nedočkali ani v základní hrací době, ani prodloužení.

Respektive jedna branka padla, vstřelil ji Ondřej Palát, jedna z největších posil z NHL. Rozhodčí ji ale po přezkoumá na videu neuznali. O branky v nájezdech se postarali Ondřej Kaše a Roman Červenka.

Štěstí našim reprezentantům v hledišti přinesla vyprodaná O2 aréna a několik zajímavých osobností. Na utkání vyrazil například prezident Petr Pavel. Do ochozů zamířil i Andrej Babiš, a ne sám.

Kromě syna Frederika s ním vyrazila za zábavou také Monika Babišová, s níž se má aktuálně rozvádět. Alespoň to oznámili v průběhu dubna na sociálních sítích.

„Po třiceti společných letech plných vzestupů, pádů a nezapomenutelných zážitků jsme se s Monikou rozhodli, že naše cesty se nyní rozdělují. Jako rodiče dvou úžasných dospělých dětí si nejvíce přejeme zachovat rodinnou harmonii. Děkujeme vám za pochopení a žádáme o zachování soukromí. Naše rodinné vazby zůstávají pevné, a i když se naše osobní cesty mění, naše láska a respekt k sobě a k našim dětem zůstávají stejné,“ napsal Andrej Babiš na Instagram.

Andrej Babiš a Monika Babišová spolu na hokeji, veřejnost diskutuje

Andrej Babiš sdílel ještě před utkáním České republiky s Finskem fotografii, kde se chlubí právě doprovodem v podobě syna Frederika a Moniky Babišové. Veřejnost ihned začala spekulovat, co to znamená.

Nedávno se totiž vyrojily drby, že bývalý premiér a neúspěšný kandidát na prezidenta má mít vztah s Anetou Zicklerovou, která se mu stará o PR. V rozhovoru pro TN.cz označil spekulace za nesmysly, které nechce komentovat.

A jak vidí veřejnost, že vyrazil na hokej právě s Monikou? Pod příspěvkem se v komentářích objevují různé názory. Nemalá část lidí začala spekulovat o tom, že se k sobě vrací.

„Takhle by měl vypadat vztah po rozchodu,“ zní pro změnu v jednom z nejlajkovanějších komentářů. „Je super vidět dva lidi, jak se k sobě umějí navzájem chovat a mít se rádi, i když se cesty rozdělí,“ zní z dalších názorů.

Našli se však i lidé, kteří prosili, aby se Andrej Babiš s Monikou Babišovou nerozcházeli.

Zdroj: Andrej Babiš, Instagram, TN.cz

Oblíbené