Spojte se s námi


Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Poslední díly Stranger Things opět upoutaly, podobně je na tom Umbrella Academy

Publikováno

dne

Filmy a seriály jsou nedílnou součástí našich životů. Netflix, jedna z nejoblíbenějších streamovacích platforem, vydává každý týden přehled toho, co její diváci nejvíce sledují. A my se podíváme na to, jak je na tom naše Česká republika.

Červen je za námi a dnes se zpětně podíváme na to, co fanoušci seriálů a filmů sledovali v období mezi 27. červnem až 3. červencem na populární streamingové platformě Netflix, jenž pravidelně zveřejňuje své žebříčky.

Dle očekávání seriálům opět kraluje čtvrtá série Stranger Things, jelikož na začátku července vyšly zbylé dva díly. Je již přislíbena i pátá, jenž se v příběhu posune dále, ovšem čekání rozhodně nebude krátké.

Drahá příčka patří Umbrella Academy, která minulému týdnu vládla. Za ní se nachází Včela na mušce (Man Vs Bee), krátký komediální seriál v hlavní roli s Rowanem Atkinsonem.

První série Stranger Things obsadila čtvrté místo, elitní pětici uzavírá úvodní série Umbrella Academy. Jak jsou na tom filmy?

Muž z Toronta s Kevinem Hartem se vyhoupl na první místo, o jednu příčku se posunula i Láska & Gelato (Love & Gelato). Na třetím místě se umístila norská novinka Laser na mimozemšťany (Blasted).

Sci-fi komedie vypráví příběh rozlučky se svobodou, která končí invazí mimozemšťanů. Životní trefa (Hustle) se udržela na čtvrté místě, až za ní spadl Spiderhead, který byl v předchozím týdnu nejsledovanější.

Zdroj: Netflix, CSFD

Oblíbené