Spojte se s námi


Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Nová série Stranger Things podle očekávání kraluje sledovanosti

Publikováno

dne

Filmy a seriály jsou nedílnou součástí našich životů. Netflix, jedna z nejoblíbenějších streamovacích platforem, vydává každý týden přehled toho, co její diváci nejvíce sledují. A my se podíváme na to, jak je na tom naše Česká republika.

Květen za námi a dnes se zpětně podíváme na to, co fanoušci seriálů a filmů sledovali v období mezi 23. až 29. květnem na populární streamingové platformě Netflix, jenž pravidelně zveřejňuje své žebříčky.

V pátek 27. května vyšla na světlo světa první část 4. série Stranger Things, která se okamžitě dostala na první příčku sledovanosti jak v České republice, tak ve světě.

Advokát (The Lincoln Lawyer) se nachází na druhé příčce, první série Stranger Things se poté vyšvihla na třetí místo.

Nový seriál Mimi šéf: Zpátky v kolébce (The Boss Baby: Back in the Crib), jenž navazuje na filmy, se umístil na čtvrté příčce, elitní pětici poté uzavřel seriál Eden vás vítá (Welcome to Eden).

Český film Kurz manželské touhy, jenž vypráví příběh pěti manželských párů, kteří si přejí navrátit touhu a vášeň do svých životů, byl v uplynulém týdnu na špici sledovanosti.

Za ním můžeme najít Dokonalou souhru (A Perfect Pairing), Maturitní ročník (Senior Year) a S*át na lásku (F*ck Love Too). Pátou příčku obsadil Deníček moderního fotra.

Zdroj: CSFD, Netflix

Oblíbené