Spojte se s námi


Reality show

Taktiky, intriky, dělení jídla. U Titánů se řeší každá fazole a zrníčko rýže. Yenifer nadzvedlo ze židle narušení jejího soukromí

Survivor pokračuje již 37. dnem. Není divu, že všichni hráči se snaží přijít na nejlepší taktiku, jak to dotáhnout co nejdále. Někdo se chce držet silných hráčů, jiný sází na to, že načape druhého u nekalosti. 

Publikováno

dne

Survivor pokračuje již 37. dnem. Není divu, že všichni hráči se snaží přijít na nejlepší taktiku, jak to dotáhnout co nejdále. Někdo se chce držet silných hráčů, jiný sází na to, že načape druhého u nekalosti. 

Yenifer je naštvaná, někdo ji prohrabal batoh

Kristina s Tomášem stále více patří do kmene Lovců, než k Titánům, čemuž odpovídá především to, že spoustu věcí dělají spolu.

Kristina získala během bohaté hostiny vzkaz, ve kterém byla možnost ukrást někomu na kmenové radě hlas. S tímto tajemstvím se svěřila právě Tomášovi a společně kují pykle.

Když byl zbytek Titánů na pláži, rozhodli se prohledat batoh Yenifer, u které měli podezření, že lže. Schovává si totiž bonbony, které získala v aukci, ostatním ale tvrdí, že už vlastně žádné nemá. Lízátko si z batohu vzal Tomáš, policistka odebrala do vlastní kapsy dva bonbony.

Hned za chvíli to Yeni zjistila, u ohně se s tím svěřila ostatním: „Někdo mi prohrabal batoh. Mám ho tady otevřený, je to moje soukromá věc. Nejde mi o to, co by tam našel, ale o princip.” Na kameru se svěřila, že jediní, kdo shodili tuto informaci ze stolu, byli právě Tomáš s Kristinou.

Hašteření kvůli pár soustům navíc

Kristině se nelíbí, že si Yeni schovává bonbony, Yenifer se zase nezdá, že se Kristina rozčiluje při rozdělování jídla: „Když se jí dá o dvě fazole méně, je nevrlá, ale když dostane něco navíc, tak je veselá a v pohodě,” svěřila se Yeni s názorem, že dokud byli původní Titáni v kmeni, nikdy nic takového neřešili.

Jídlo se tak u Titánů stává velkým tématem. Při rozdělování jídla si Kristina všimla, že si Tomáš dává ke klasické porci ještě něco navíc. Společně s Yeni se tomu zasměji, ale jak je vidět, holkám nedá spát, že by měl mít někdo něco navíc.

Zdroj: TV Nova, Redakce

Oblíbené