Spojte se s námi


Reality show

Survivor 2024: Pirát hraje ostře. Fauluje a nekompromisně se staví proti svému bývalému kmeni

MMA zápasník Samuel „Pirát” Krištofič přišel do Survivoru vyhrát. V kmeni Titánů si získal přízeň všech členů a byl velkým přínosem v soubojích o odměny a imunitu. Během svého posledního souboje na straně Titánů se pokusil o faul a zdá se, že po boku Lovců se chystá hrát ještě ostřeji.

Publikováno

dne

MMA zápasník Samuel „Pirát” Krištofič přišel do Survivoru vyhrát. V kmeni Titánů si získal přízeň všech členů a byl velkým přínosem v soubojích o odměny a imunitu. Během svého posledního souboje na straně Titánů se pokusil o faul a zdá se, že po boku Lovců se chystá hrát ještě ostřeji.

Titáni mají v soubojích dlouhodobě smůlu. V kmeni dochází jídlo. Když tedy přišla soutěž o těstoviny s omáčkou, rozhodli se do toho dát všechno. Ne všichni se ale drželi zásad férové hry. „Piráte, stop! Já to vidím, přestaň ho držet!” ozvalo se najednou z úst moderátora Ondřeje Novotného. Pirát se při přelézání přes překážku pokusil zpomalit držením ruky Bandurka z protějšího týmu.

Před zahájením hry nebylo zmíněno, že by takové chování bylo proti pravidlům. Pirátovi se ovšem nevyplatilo. Celý tým Titánů dostal za tento faul postih. „Máte deset vteřin penalizaci,” reagoval na situaci Novotný. Titáni časovou ztrátu sice dohnali, ale na výhru to nestačilo.

Pravidla ohýbá i v zápasech

Kmen Pirátovi jeho jednání nevyčetl. S ostatními si dokázal vybudovat opravdu pevné vztahy. Navíc je hrou na hraně pravidel známý i v MMA zápasech. Před dvěma lety si na jeho fauly stěžoval například Patrik Kincl. „Jedna prasárna za druhou. Že mě někdo vezme za zápasové trenky, suspenzor a spodní prádlo, to byl extrém,” vyjádřil se tehdy.

Pirát v zápasech razí taktiku „pomoz si, jak můžeš”. Podle vlastních slov se snaží nefaulovat, ale rozhodit soupeře. To se promítá i do jeho působení v Survivoru. Do hry dává všechno i přes prohlubující se hlad a nekomfort. Ani jednou neřekl, že chce domů. Jeho cílem je vyhrát. A pomůže si k tomu, jak bude moct.

Pirát změnil strany

V osmém díle si Piráta vybrali Lovci jako novou posilu jejich kmene. Nově tak hraje proti svým bývalým spoluhráčům. Nenechává se tím ale rozhodit. V prvním souboji ukázal svou sílu a rychlost stejně jako při soubojích na straně Titánů.

Podle upoutávky TV Nova si ani v dalších částech soutěže nebude brát žádné servítky. Lovci budou Titány zdržovat na překážkách a někteří hráči se nevyhnou ani zranění. „To nesportovní chování se těžko kouše,” říká v upoutávce Novotnému Yenifer. V záběru je vidět, jak Pirát probíhá pod těžkou deskou, která se rozhoupe a trefí Radka, který běží za ním.

„My jsme nehráli nefér play,” ohrazuje se proti tomu Pirát. Jeho bývalý kmen však toto tvrzení nepřijme se souhlasem. „Ty jsi třeba ublížil Radkovi,” odpoví mu Ivana Jirešová. Lovci hrají od začátku agresivněji. Další díly ukážou, jak přechod do jejich kmene ovlivní Pirátovu hru.

Zdroj: TV Nova

Oblíbené