Spojte se s námi


Reality show

StarDance ještě nezačala a už vzbuzuje plno emocí: Lidé smutní po Chlopčíkovi, těší se na Hartla a netuší, kdo je Chili

Nedávno jsme sdíleli kompletní seznam soutěžících třinácté řady StarDance. Jak je již zvykem, tančit nebudou pouze umělecké profese, ale objeví se zde i sportovci nebo kuchařka. V nové sérii nás ale čeká i plno změn. Hned po odtajnění všech informací Českou televizí se spustila velká vlna emocí.

Publikováno

dne

Nedávno jsme sdíleli kompletní seznam soutěžících třinácté řady StarDance. Jak je již zvykem, tančit nebudou pouze umělecké profese, ale objeví se zde i sportovci nebo kuchařka. V nové sérii nás ale čeká i plno změn. Hned po odtajnění všech informací Českou televizí se spustila velká vlna emocí.

Diváci jsou velmi zmateni faktem, že v další řadě neuvidí mezi porotci obávaného kritika Zdeňka Chlopčíka. I když byl často kritizován za některá svá hodnocení, publikum ho bralo jako důležitou součást StarDance. Důvod odchodu odmítl blíže komentovat, že se prý jedná o rozhodnutí ČT.

Vraťte nám Chlopčíka, Tománek je suchar

„Prosím vás, toho nejlepšího pošlou do pryč? Aha, no jasně, tlačenka a peníze – o nic jiného nejde. Ale argumentují změnou. Třešnička navrch – posadí tam totálního suchara, protože tak se Tománek prezentuje,“ dovolil si pustit své rozhořčení jeden z komentujících.

Jiný komentář naopak tvrdí, že „zbavit se Chlopčíka je velká chyba. Je vtipný a má charisma. Radši měli vyměnit Ebena. Já se na to dívám už několik let až druhý den. Podívám se na tanečníky, Ebena přeskočím, mrknu co řekne porota, zase to přeskočím a mrknu, kolik dostali bodů.“

Velká část soutěžících je obecně přijímána s nadšením. Zde se jedná primárně o známější umělce jako je Filip Blažek nebo Patrik Hartl, z umělkyň Jana Paulová nebo Lucie Vondráčková.

Neznámé mladé hvězdičky

Mnoho starších diváků vyjádřilo smutek, že mezi osobnostmi zná jen opravdu málo jmen, což pro ně už nemusí být takovým lákadlem jako dřívější díly StarDance. Snad se tato skutečnost negativně nepromítne na sledovanosti jinak velmi populárního pořadu.

„Uvidíme, jak se vyrovnají s náročným tréninkem a se soutěží. Jana Paulová má tedy odvahu ve svém věku, ale moc šancí jí nedáváme. Vondrajda je sice pohybově nadaná, ale zase neoblíbená. V práci to probíráme a shodujeme se, že budeme fandit Filipovi Blažkovi – sympaťák, který si na nic nehraje,“ tvrdí jedna z fanynek.

Nechte Hartla, ať se směje!

„Těším se na ty momenty, až se Hartl začne smát. To bude perfektní! Snad tam vydrží co nejdelší dobu. Vždy mě pobaví, jak je to takové vtipno-trapné a nikdo neví, co na to má říct,“ sdílí jeden z mnoha komentujících, kteří jsou nadšení, že Patrik Hartl přijal nabídku zatančit si ve StarDance.

Velká kontroverze je kolem jedné soutěžící. Jedná se o kuchařku Chili Ta. Mnoha lidí jí nemá rádo, jelikož je prý v každé reality show a zřejmě se jim nelíbí její ambice. Druhá část osazenstva ale vůbec netuší, o koho se jedná.

Zdroj: Novinky.cz, Proženy.cz, Blesk.cz

Oblíbené