Spojte se s námi


Reality show

Proč Nikola nevyhrála Survivor? Problémy s hlavou, nedostatečná míra rizika, měla na víc, hodnotí její hru Novotný

Survivor je za námi už nějakou chvíli, přesto se k němu stále někdo vrací. Například moderátor Ondřej Novotný, který se snaží dohnat své resty, kdy na sociálních sítích hodnotí každého hráče. Nyní se stala jeho terčem poražená finalistka Nikola Kabátová. Co o ní říká?

Publikováno

dne

Survivor je za námi už nějakou chvíli, přesto se k němu stále někdo vrací. Například moderátor Ondřej Novotný, který se snaží dohnat své resty, kdy na sociálních sítích hodnotí každého hráče. Nyní se stala jeho terčem poražená finalistka Nikola Kabátová. Co o ní říká?

Třetí série Survivoru už sice skončila, přesto je této reality show stále v médiích plno. A nejen v nich. Fanoušci stále hodnotí její průběh, jestli Mikýř vyhrál zaslouženě a co vylepšit do nové řady, na kterou již probíhá nábor.

Pak je tu také moderátor Ondřej Novotný, který jako tradičně hodnotí všechny účastníky uplynulé řady. Vzhledem k tomu, že toho má na práci mnoho, je ale trochu pozadu a musí dohánět resty.

Nyní se konečně dostal k poražené finalistce. Jak podle něj hrála Nikola Kabátová? Potěšit ji může to, že se stala ženskou vítězkou. „Jednoznačně, protože poslední žena před ní byla Jana v momentě, kdy bylo ještě 9 hráčů,“ začíná své hodnocení Novotný na Instagramu.

Jak Novotný hodnotí hru Kabátové?

Když se Nikola měla ve finále obhajovat a přesvědčovat porotu, proč by měla vyhrát, vyzdvihovala primárně svou sociální hru. Tu chválí i Novotný, stejně tak zmínil velmi slušné výkony ve skupinových soubojích, zejména pak v první půli hry.

„Navíc easy život v kmeni, s ničím neměla problémy. Snad jen sama se sebou a svou hlavou. Ale i s tím bojovala statečně. V rámci svých možností předvedla velmi dobrou hru. Dokázala utvořit silné duo s Janou, kde Jana byla spíše ta na případný odstřel,“ říká moderátor.

Mimo jiné majitel Oktagonu chválí, že nikdo nevnímal Kabátovou jako hrozbu. Domnívá se ale, že se Nikola až příliš brzy rozhodla zbavit Veroniky a s nabroušenou Janou byla v těžké pozici. Novotný připouští, že jestli byl v něčem letošní ročník nejslabší, byla to neschopnost žen spolu něco vymyslet.

Proč Nikola neměla šanci?

Ale zpět k poražené finalistce: „Ve své hře měla jeden velký nedostatek. Míru rizika. Nikdy nepodstoupila riziko, ve kterém by vzala hru do svých rukou a hrála ji podle vlastních not. Když ji Mikýř vyhecoval, stejně počala na radu Jany na další kmenovku a další zážeh už v sobě nenašla.“

„Po sloučení hrála docela dost na city, ať už nechtěně či naopak. Martina (Careva) i Mikyho si omotala, její city a pocity byly vnímány, což je dobrá ženská zbraň, ale Survivor vám to nevyhraje. Proti Mikýřovi neměla ve finále šanci a neudělala téměř nic. Respektive nic pro to, aby to bylo jinak,“ má jasno Novotný.

Vyřazení Mártyho v duelu, darovaná imunita, jedna a půl nalezené individuální imunity spolu s těžce vylíčitelnou sociální hrou bez větších kroků prý nemůže stačit v žádné sérii, natož v téhle.

Právě to vnímá moderátor jako největší zklamání a podepsání finálového ortelu. Dokonce došel k překvapení v rámci svého verdiktu.

„Musím říct, že Nikola měla se všemi svými znalostmi Survivoru na víc. A měla to předvést, nebo alespoň zkusit. I tak samozřejmě gratulace. Finále se samo neudělá,“ uzavřel hodnocení šéf Oktagonu.

Zdroj: Instagram, Ondřej Novotný, Survivor

Oblíbené