Spojte se s námi


Novinky

Vítězem letošní řady reality show Survivor se stal youtuber Mikýř. Ve své řeči přesvědčil porotce

Posledním krokem k výhře byla řeč, která měla přesvědčit porotce o tom, že právě tomuto hráči mají dát svůj hlas. Jeden hlas získal Mikýř v souboji, ale stejně tak dopadla také Nikola. Ondra vysvětlil pravidla poslední kmenové rady a následně všem pustil záběry ze soutěže, které nebyly k vidění v televizi.

Publikováno

dne

Posledním krokem k výhře byla řeč, která měla přesvědčit porotce o tom, že právě tomuto hráči mají dát svůj hlas. Jeden hlas získal Mikýř v souboji, ale stejně tak dopadla také Nikola. Ondra vysvětlil pravidla poslední kmenové rady a následně všem pustil záběry ze soutěže, které nebyly k vidění v televizi.

Soutěžící se na závěr pobavili, ale také vzpomínali na vypjaté momenty

Ondřej pustil zajímavé momenty z celé soutěže. Hráči se nejen zasmáli, ale také mohli vidět své soupeře v situacích, které mohli rozhodnout o tom, komu dají svůj hlas. Některé scény byly důležité z hlediska jejich hry, a porotci pozorně sledovali každý detail.

Následně moderátor ukázal momenty, které byly těžké, ale zároveň porotci i hráči mohli pochopit, jak moc je tato soutěž těžká. Vypjaté situace nenechaly chladnou Nikolu, ani ostatní, protože si zpětně vybavovala, co všechno v reality show zažila. 

Byla to ona, kdo jako první mluvil o tom, proč by zrovna ona měl zvítězit v celé hře. „Koukat na to z gauče je uplně jiná věc, než to hrát. Trvalo mi dlouho, než jsem pochopila, jak to mám hrát. Snažila jsem se s lidma navazovat kontakty. Spojenectví s Jančou jsme držely dlouho pod pokličkou a díky tomu jsem měla přístup do silné aliance, kde byla Týna nebo Filip.”

Nikola se svěřila s tím, kde udělala chybu, s kým se do aliance pouštět neměla. Vysvětlila své jednotlivé kroky ve hře, přiznala se také ke zradě ve své alianci, kdy se snažila společně  s ostatními vyřadit Mikýře. „Byla to opravdu jízda, věděla jsem, že budu na odstřel pokaždé, když jsem zůstala sama se sedmi muži ve hře,” svěřovala se.

„Fokusovala jsem na sociální hru, nebyla jsem tak silná jako tady Mikýř. Tím, že jsem šla s kůží na trh, a vy jste věděli, že tu hru znám a miluju, tak i přesto jsem vás dokázala přehrát tím, že jste mě nikdy nenapsali na kmenovce. Myslím si, že tohle je za mě úspěch, na který já jsem pyšná,” ukončila svou řeč Nikča.

Mikýř měl oponování velmi těžké

Slovo dostal také MIkýř, který už pochopil, že hra není jen sranda, ale také je to tvrdá práce. Přiznal, že chtěl dělat bizarní kroky, ale pochopil, že tím může podrazit lidi, kteří v něj měli důvěru. Upustil od všeho, co vypadalo jako legrace.

„Ze začátku jsem měl naivní představu, že naše sestava (já, Márty, Seba a Pirát) se dostane do nejlepší čtyřky. Strategie dlouho procházela, a zároveň jsem chtěl hrát hru čistě, bez intrik. Chtěl jsem to projít skrze duely, v individuálních imunitách jsem pochopil, že mi jde balancování a podobné.”

Vysekl poklonu Kristině, která pro něj byla velmi těžkým soupeřem, a to také ve fyzických hrách. Nakonec se obrátil proti své alianci poté, co proti němu hlasoval Pirát. „Ukázalo se, že tady není spravedlnost, nejsou zlí a hodní lidi. Jsou to lidi, kteří chtějí hrát hru, chtěl bych všem poděkovat za to se do hry zapojit. Ve spoustě věcí se mi otevřely oči.”

Porota oba hráče zasypala otázkami

Prostor nakonec dostali hráči z poroty, kteří se mohli zeptat na cokoliv, aby měli jasněji, pro koho budou hlasovat. Otázky směřovaly především na Mikýře, porotu zajímalo, kde a kdy se ztratila jeho čestnost a lidskost. V podstatě se ho porota snažila zdiskreditovat, aby se nemohl moc bránit. 

Tomáše zajímalo, v čem byla Nikola lepší než Mikýř. Přiznala, že byla možná fyzicky slabším hráčem, nicméně se jí dařilo ve skládačkách, což potvrdila i ve finálovém souboji. Navíc byla silnější také v sociální hře, a v soubojích byla ochotna vypustit duši, i kdyby to znamenalo dojít na okraj smrti.

Kristina položila Nikole zajímavou otázku, koho by ona zvolila jako vítěze. Přiznala, že by hlasovala pro sebe, protože více uznává hráče, kteří mají větší sociální hru, ačkoliv Mikýř je velmi silným hráčem. „Co pro tebe znamená ten titul Surivora?” zeptal se Mikyho Radek. Doslechl se, že by v případě výhry peníze daroval, což Mikýř potvrdil.

Konečné hlasování rozhodlo o vítězi

Všichni hráči z poroty se postupně vystřídali u nádoby, jak je tomu zvykem u kmenových rad. Jeden po druhém hlasovali pro toho, komu přejí výhru. Protože už Nikola i Mikýř měli hlas navíc, bylo to velmi napínavé. Oba pronesli svou řeč tak, jak nejlépe dovedli, konečné rozhodnutí ale bylo na porotcích.

Nikola se s Mikýřem střídala v počtech hlasů. Po sérií prvních hlasů byl stav 3:3. Ondřej postupně odkrýval jména, a nakonec přišlo velké překvapení – vítězem třetí řady Survivoru se stal youtuber Mikýř! Nikole nezbývalo, než sklopit hlavu a pogratulovat svému aliančnímu spojenci.

Zdroj: TV Nova, Redakce

Oblíbené